Eyüp Ağaç budama firması

Ağaç budama Eyüp

Eyüp ağaç budama, Eyüpsultan ağaç budama, ağaç budama şirketleri Eyüp, Eyüpsultan ağaç budama firmaları, Budama Eyüp, Ağaç budama işi yapanlar Eyüpsultan

Eyüp Sultan Ağaç Budama şirketleri

Eyüp ilçesinde ağaç budama işleriniz yapılmaktadır. Ağaç budama işi bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bütün ağaç türlerinin farklı budama teknikleri ve farklı aylarda budanması gerekmektedir. Her ağacı istediğiniz zaman budayamazsınız. Böyle bir durum olursa ağaçlar kesilen dallardan itibaren kuruma yapmaktadır.

Eyüp Budama

Budama firması olarak ağaç, bitki budama işleriniz ve çiçeklerin bakımlarını yapmaktayız. Bahçelere Çim ekme, Çim biçme, zararlılarla mücadele, bahçe tasarımı, peyzaj düzenleme hizmeti sunulmaktadır.

Budama işleri yaparken ağaç türlerine göre, şekil budaması ve ağacın sağlığına göre budama yapmaktayız. Ağaç dipleri tazeleme ve zararlılar ile mücadele hizmeti de sunulmaktadır. Mesela iğde yapraklı ağaçlarda budama şu şekilde yapılmaktadır; En alttaki dal katında yer alan dallar ile anormal gelişimli dallar büyüme durumuna göre 2-3 yılda bir budanır. Daha sonraki gelişme dönemlerinde gövde çatallanmasına yol açabilecek dallar, ağacın genel görüntüsünü bozan anormal gelişmiş dallar, sıkışık dallar ve sürgünler, hastalıklı ve kuru dallar düzenli olarak uzaklaştırılır.