Bahçe Ağaçları Ne Zaman Budanır?

tunahun 

Bahçe ağaçları büyükşehirlerde süs amaçlı tercih edilir. Bahçe ağaçları bakım ve budama işlerinin sonbahar ayı sonraki veya kış sonrası uygun hava koşullarında yapılması önemlidir. Bahçe bitleri düzenli bakımlar yapılarak canlı ve sağlıklı tutulabilir. Bahçenizde ağaçlar meyve veren veya meyve vermeyen ağaçlara göre farkı budama türleri uygulanır. Bahçe ağaçları arasında çam, çınar ve ladin ağacı varsa bunları budama için izin almanız gerekir.

Bahçe ağaçları ve bahçelerde bulunan çalı türleri varsa bunların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Canlı bir bahçe hayaliniz var ise düzenli bakım ve budama yapılması önerilir. Her büyüklükte bahçe ağaçları Budama bakım ve kesimi yapılır. Sizlere yükseklik belgesi olan bitkileri tanıyan geniş bir bahçıvan kitlesi ile hizmet veriyoruz.

Bahçe Ağaçları Budama Mevsimi

Bahçe ağaçları güz aylarında veya kış sonu budama ve bakım yapılır. Bahçe bitkileri ağaç ve çalı çeşitleri Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart aylarında budanır.

İstanbul’da özel bahçeleriniznideki ağaçların bakım ve budamasını yapıyoruz. Resmi firma olan Tunahun Peyzaj güvencesi ile bahçe ağacı budama işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Ağaç budama alanında uzman personeller ile zamanında ve doğru budama yaparak ağaçların sağlıklı gelişmesine katkı sağlamaktayız. Budama ekibimiz alanından kalifiye ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Bahçe ağaçları budama zamanı Ekim aylarında başlayıp yerine ve türüne göre Mayıs ayına kadar devam edebilmektedir.

İstanbul’da bütün ilçe ve mahallelerde site alanlarından, bahçelerde, özel mülklerdeki ağaçların budama ve bakımı için bizi arayabilirsiniz.

BAHÇE BİTKİLERİNİN BAKIM VE BUDAMA HİZMETLERİ İÇİN TUNAHUN PEYZAJ SİZE ÇÖZÜMLER SUNMAKTAYIZ. İSTEDİĞİNİZ GÜNLERE BUDAMA VE AĞAÇ KESME RANDEVUSU VERİYORUZ.

Recommended Posts

Ay takvimine göre ağaç budama

Ay takvimine göre ağaç budama, Ay takvimine göre ağaç budama ve ağaç kesme nasıl yapılmalıdır? ay takvimine göre kimler ağaç keser? ay takvimine göre ağaç kesme doğru mu? ay takviminde ağaç budama zamanları? ay takviminde bitki budama, ay takviminde ağaç kesme. Ay takvimine göre budama yapmak eski dönemlerde önemsenen iyi bir gelenek idi. Ay takvimine […]

tunahun 

Üsküdar peyzaj şirketleri

Üsküdar peyzaj, Üsküdar’da peyzaj ve bahçıvanlık ile ilgili sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Bahçe tasarımı ve bahçe düzenleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Üsküdar peyzaj tasarımları deneyimli ekiplerle yapılmaktadır. Üsküdar peyzaj firması, Tunahun olarak sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Peyzaj düzenleme de ölçü nasıl olmalıdır; Ölçü algılaması mekanlar arası karşılaştırmaya ve değerlendirmeye bağlı olarak yapılır. İşlem yapılacak olan […]

tunahun 

İstanbul Ağaç Budama Şirketleri

Ağaç Budama ağaç kesimi şirketleri genellikle peyzaj firmaları olarak bilinir. Bünyemizde bulunan belgeli ağaç budama ustaları ile deneyimli personeller aracılığı ile budama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul ağaç budama ve ağaç kesimi hizmeti veren bir peyzaj şirketimiz vardır. 🌲 (Ağaç) budama ve ağaç bakımı için peyzaj şirketimiz Tunahun sizlere çözümler sunacaktır. Fiyat almak için bizi arayarak iletişim […]

tunahun 

Leave A Comment