Dişbudak Ağacı Budama Nasıl Yapılır?

0 Comments

Dişbudak ağacı budama

Dişbudak ağaçları budama için size hizmet sunmaktayız. Doğru ve mevsiminde dişbudak ağaçları budama yaptırmakiçin Tunahun Peyzaj olarak size çözümler sunmaktayız. Dişbudam ağaçları kavak ağacı türü gibi çok hızlı boy atmaktayız. Dişbudak ağaçları budama hizmeti için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Park ve bahçelerdeki geniş çim alanlarında tek ya da grup halinde kullanılır.

Dişbudak ağacı budama şekli

dişbudak ağacı budama hizmeti

Diş budak ağaçları ihtiyaç duyulması halinde kurumuş, kırılmış, şekli bozulmuş dallar kesilerek budanabilir. Dişbudak ağaçları dış mekan süs ağaçı olarak bilinir. Bu ağaçları daha çok peyzaj ve bahçe uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Dişbudak soğuklara dayanıklıdır. Çok kurak olmazsa sulamaya gerek yoktur. Kuzey yarım kürede ılıman mevsimlerde yetişir burası anavatanıdır. Dişbudaka ağaçları bahçelerde veya dikileceği alanlarda yarı gölgeli olan yerlerde daha sağlılı büyür.

Dişbudak Budama

Diş budak ağacının budama yöntemi, kurumuş, kırılmış, şekli bozulmuş dallar kesilerek budananır. Bahçelerinizde bulunan dişbudak ağaçları budama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Uzman ekiplerle dişbudak ağacı budaması yapılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir