Büyükçekmece Çim Biçme

Büyükçekmece Çim Kesme Firması, Çim biçme vakitleri geldi. Bahçenizde bulunan çimlerin sağlıklı bir şekilde kalabilmesi için çimlerin kesilmesi gerekmektedir. Çimlerin kesilmesinden sonra zararlı bitkiler var ise bunlarında öncesinde veya sonrasında kurutulması veya temizlenmesi gerekmektedir. Bahçelerinizde bulunan çim alanlarının bakımı ve onarımı ile ilaçlanması ve gübreleme hizmeti yapılmaktadır. Kuruyan bitkileri canlandırma, bitki diplerini havalandırma, bahçe bitkilerinin çürümüş dalarını budama hizmeti sunulur.

Büyükçekmece Çim Biçimi

Çim biçme işini sağlıklı bir şekilde yapmak gerekmektedir. Çim biçimi işleriniz için kalifiye ekiplerle hizmet sunarız. Çimlerin bakılmaması çeşitli çim hastalıklarına sebep olabilir. Meselen Çimlerde dip çürümesi Pythium bütün serin sezon çimlerine saldırır. Fakat bu hastalığın başlaması özellikle agrostiz, yıllık poa ve çok yıllık lolium üzerinde ciddi zarar verir. Pythium oluşumu poa ve festuca da ortaya çıkabilir. Ancak hastalık şiddeti genellikle sınırlıdır ve zararları kontrol altına alınabilir. Çim hastalıkları arasında Pythium daha çok dikkat çeker. Bunu sebebi de çok çabuk yayılmasıdır. Çimin yapraklarını ve tacı etkiler. Ayrıca bitkileri öldürerek çim alanında önemli kayıplara neden olur. Büyükçekmece çim biçme hizmeti için size kurumsal çözümler sunmaktayız. Kalifiye ekiplerimiz ile çim biçimi yapılır.

Büyükçekmece Çim Bakımı

Büyükçekmece Çim Biçme

Nem oranın yüksek olduğu alanlarda büyüyen çim ve aşırı azot gübrelemesi enfeksiyona karşı hassasiyeti arttırır. Sıcak ve nemli hava Pythium patlaması için bir işaret olarak düşünülmelidir. Büyükçekmece Çim Biçme, Büyükçekmece Çim Biçme Şirketleri, Büyükçekmece Çim Biçme firması, Büyükçekmece Çim Kesme, Büyükçekmece Çim Bakımı…