Kartal Çim Biçme Firmaları

0 Comments

Kartal Çim Biçme

Bahçe ve parklarda bulunan çimlerin kesimi ve bakımı alanında size hizmet vermekteyiz. Kartal’da çim kesmi ve bahçe bakımı işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Anadolu yakasında bahçe bakımlarınız ve çim alanlarının düzenlenmesi için size kurumsal hizmetler sunmaktayız. Çim kesme işlerinde deneyimli bahçıvan ve bahçe bakım elemanlarımız ile kurumsalhizmetler sunarız.

Çim bakımı ve çim hastalıklaları ile mücadele

Kartal Çim Biçme

Çimlerde Pythium hastalığı Pythium genellikle çiğ periyotlarının uzun olduğu ve günün akşam saatlerinde sıcaklıkların 20 derece ya da daha yüksek olduğu yaz dönemlerinde oluşur. Hastalığın ortaya çıkması çoğunlukla toprağın neminin yüksek olduğu ve çiğin akşam erken başladığı ve sabah saatlerine kadar durduğu alt bölgelerde meydana gelir. Bu rutubetli dönemlerde öğlenden sonra geç saatlerde gerçekleştirilen yağmurlama sulaması hastalığın artmasına sebep olur ayrıca patojenin çabuk dağılmasına olanak sağlar. Nem oranın yüksek olduğu alanlarda büyüyen çim ve aşırı azot gübrelemesi enfeksiyona karşı hassasiyeti arttırır. Sıcak ve nemli hava Pythium patlaması için bir işaret olarak düşünülmelidir.

Kartal Çim Kesme Hizmeti

Çim biçme ve çim bakımları için Tunahun Peyzaj size en iyi hizmeti ve çözümü sunacaktır. Bahçecilik alanında sizlere en iyi projeleri uygulayan bahçe alanlarınıza göre sunum ve öneri yapan bir firmayız. Kartal Çim Biçimi için bizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir