Beylikdüzü Çim Biçme

Beylikdüzü Ot Biçme Hizmetleri; Evin bahçesi, villa önleri, site sosyal alanları, okul, kolej, hastane veya özel mülklerinizde bulunan uzamış çimlerin kesilmesi ve çimlerin bakımı yapılır. Çim kesme işini alanında uzman bahçıvan personellerimiz ile birlikte yapmaktayız. Çimlerin kesilmesi ve Çimlerin zararlılarla mücadele aşamasında sizlere hizmet sunmaktayız. Çim ekimi zamanında ve belli periyotlarda yapılmalıdır. Beylikdüzü Çim Kesme işleri için size hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü ilçesinde düzenli çim biçme ve ot biçme hizmeti almak için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Çim Kesme Firması Beylikdüzü

Kaliteli bir çim biçimi çimleirn ve bahçenin hastalıklardan korunmasını sağlar. Çim hastalığı Pas hastalığı ilk önce gölgelik alanlarda başlar. Paslanmış olan çimler yakından incelendiğinde yaprak üzerlerinde farklı sarımsı portakal rengi püstüllerin olduğunu ortaya koyar. Yüksek derecede enfeksiyona uğramış çim üzerinde bu enfekte olan püstüller tahrip olacak ve sporlar dışarı atılacaklardır. Bu da çim üzerinde yürüyen kişinin ayakkabılarında değişik bir portakal renginin oluşmasına sebep olur. Çim alanlarında oluşan pas hastalığı genel olarak yaz mevsimi sonu ve sonbahar mevsimi başlarında olur. Fakat çok kötü beslenen çim alanlarında da bu hastalık ilkbahar mevsimi başında da görülebilir. Çimlerde hastalıklardan korunmak için belirli aralıklarla ilaçlama yapmak ve çimlerin bakımını kontrol altından tutmak yararlı olacaktır. Beylikdüzü ilçesinde size peyzaj ve bahçe bakımları alanında hizmet vermekteyiz.

Çim Bakımı Beylikdüzü

Beylikdüzü Çim Biçimi

Akşamın erken saatlerinde sulama işleminden kaçınmak çiğ periyodunun kısalmasına yardımcı olacağı için hastalığın yayılmasını sınırlayacaktır. Çim alanlarında oluşan pas hastalığı ile kimyasal mücadele ağustos ayının 15’i ve eylül ayının 15’i tarihleri arasında olup aktif madde içeren preparatlar kullanılmalıdır. Beylikdüzü Çim Biçme, Beylikdüzü Çim Biçimi Yapan Firma, Beylikdüzü Çim Biçimi, Beylikdüzü Çim Biçme şirketi, Beylikdüzü Çim Biçenler, Beylikdüzü Çim Biçen şirketler…