Maltepe Çim Biçimi

Maltepe Çim Biçme Hizmeti, Maltepe ilçesinde çim kesme, çim bakımı ve çimlere ilaçlama ve gübreleme alanlarında size kurumsal hizmetler vermekteyiz. Çim alanının bakımı ve düzenli çim biçimi bahçeler ve çimlerin sağlığı için oldukça faydalıdır. Çim alanlarının zararlı otlardan temizlenmesi, zararlı haşerelerden temizlenmesi çim ve bitki sağlığı için çok önemlidir. Maltepe Çim Kesme, Çim bakımları ve bahçe temizliği işleri için bizi arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çim Kesme ve Çim Bakımı

Çim alanlarında zararlılarla mücadele alanında etkin bir çalışma yapmak gerekir. Maltepe Çim Bakımı . Biçme işlemi kısa yapılmış olan çimlerde suya batmış yapraklar ve gövdelerde birbirine girmiş dairesel yamalar ilk belirtileridir. Sabahın erken saatlerinde bakıldığında etkilenen bölgede pamuksu beyaz mycelium da görülebilir. Çim Hastalığı Hakkında Bilgi. Eğer hastalık için uygun şartlar devam eder ve hastalığın gelişimini engellemek amacı ile herhangi bir işlem yapılmaz ise bir iki gün gibi kısa bir zamanda çimler ölür. Maltepe Çim Kesimi >>

Çim Biçme Yapan Firmalar Maltepe

maltepe çim biçme hizmeti

Tunahun Peyzaj Maltepe’de çim biçme, çim alanının bakımı, çim gübreleme, çimlerde hastalıklarla mücadele, çim alanının yeniden kuurlması, çimlerde zararlılarla mücadele, çim malçlama, çim havalandırma vb alanlarında size hizmet sunmakta. Pythium kış mevsimi süresince toprakta ve bitki artıkları arasında mantar olarak bulunur. Yayılması su hareketi ile gerçekleşir. Yüzey suyu sporları hastalık işareti bulunan bölgelere akıntı olarak taşınmış olabilir. Ayrıca mantar çim biçtiğimiz malzemeler aracılığı ile de çim alanına yayılmış olabilirler. Bu hastalık ile kimyasal ya da kültürel mücadele ile baş edilebilir.