Beykoz Bahçe Bakımı

Bahçe Bakım firması Beykoz

Beykoz bahçe düzenleme, bahçe bakımı, budama, bitki ve ağaç dikme peyzaj uygulama, ilaçlama, zararlılarla mücadele vb işleriniz için size hizmet vermekteyiz. Çim tohumu ekiminin zamanı bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekir ise kıyı bölgelerde şubat ve mayıs ayının ilk yarısı ve eylül kasım aylarının ilk yarısında çim ekimi gerçekleştirilebilir. Beykoz Bahçe Bakımı Yapan şirket olarak size hizmet vermekteyiz. İç bölgelerimizde ise mart ayının ilk yarısı ve mayıs ayının tamamında ve eylül ekim aylarını tamamında bu işlem gerçekleştirilebilir.

Beykoz Bahçe Bakımı, Beykoz bahçe bakım hizmetleri, Beykoz ağaç dikme, Beykoz ağaç kesme, Beykoz bitki budama, Beykoz bahçe ilaçlama

Beykoz bahçe bakım hizmetleri

Çim tohumları için en düşük çimlenme sıcaklığı 1-5 derecedir. Ancak belirttiğimiz bu hava sıcaklıklarında çim tohumunun çimlenme süresi oldukça uzamaktadır. Hava sıcaklığı yükseldikçe çim tohumun çimlenme hızı ve gücü artmaktadır. Çim tohumunun sağlıklı çimlenebilmesi için ortalama hava sıcaklığının 15-20 derece olması gerekmektedir. Bu belirtmiş olduğumuz hava sıcaklıkları oluştuğunda çim tohumlarının çimlenme hızları artar ve fideler toprak yüzeyinde çıkmaya başlar.

Acarkent Bahçe Bakımı

Hava sıcaklığının 25-30 derece gibi yüksek olduğu hava koşullarında çim tohumlarının çimlenme oranı düşüş gösterir ve fide gelişmelerinde zayıflama meydana gelir. Acarkent’de bahçe bakım, bahçe temizliği, peyzaj uygulama gibi işleriniz yapılmaktadır.