Beşiktaş bahçe bakımı yapan firmalar

Beşiktaş Bahçe Bakımı

Tunahun Peyzaj olarak Beşiktaş ilçesinde bahçe bakımı ile ilgili bütün alanlarda hizmet vermekteyiz. Bahçelerinizin genel bakımı, ağaç budama, yazlık ve kışlık bitki ekimi, çim serme gibi işlemleriniz ile alakalı bütün uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bahçelerinde yeşil alan yani çim alanı bulunan kişilerin en çok zorlandığı husus çim alanlarındaki yabani otların kontrolü ve yok edilmesidir. Çim alanlarındaki yabani ot kontrolü şu şekilde yapılmaktadır.

Beşiktaş ilçesinde bahçe bakımı

Beşiktaş Bahçe Peyzaj Uygulama

Yabancı ot, çim alanı içinde istenmeyen bitkilerin tümünü içerir. Aynı zamanda çim için gerekli besin maddeleri ve suyuna ortak olarak zarar veren bitkilerdir. Çim alanlarındaki yabani otlar ile mücadele son senelerde kimyasal ilaçlar yardımı ile başarılı bir şekilde önlenmektedir. Özellikle bir yıllık ve iki yıllık yabani otların öldürülmesi ilk ilaçlama işleminde kesin başarı sağlamaktadır. Çok yıllık olan yabani otlarla mücadelede ise üçüncü ve daha sonrasındaki yapılan ilaçlamada başarı sağlamaktadır.

Yabani Otlarla Mücadele

Yabani otlarla mücadelede gerçekleştirilen ilaç uygulamasından 2-3 hafta sonra yabani otlar solmaya başlarlar. Yaklaşık bir ay sonra da çim alanlarınızdaki yabani otlardan tamamı ile kurtulmuş olursunuz. Yabani otlarla mücadele için ilaç kimyasal ilaç kullanacağınız zaman kullanacağınız ilaç miktarı oldukça önemlidir. Gereğinden fazla kimyasal ilaç kullanımı çimlerinizin ölmesine ve bahçenizin ciddi zararlar görmesine sebep olabilir.

Beşiktaş Peyzaj Uygulama Firması

Bundan dolayı kimyasal ilaç kullanmadan önce mutlaka bir uzamana danışmanız gerekmektedir. Beşiktaş ilçesinde bahçe bakımı ile alakalı bir işlem yaptıracağınız zaman bizimle irtibata geçerek bütün konular hakkın detaylı bilgi edinebilirsiniz.