Bahçelievler Bahçıvan

Bahçeliveler Bahçıvan Firmaları

Bahçe bitki ve ağaççıklarda görülebilecek hastalık belirtileri; bitkinin gövde, yaprak, dal, çiçek gibi kısımlarda renk değişiklikleri meydana gelmesi, kuruma, sararma, pörsüme, delinme, kopma, yapraklarda bükülme, yaprakların kalınlaşması gibi olumsuz gelişmeler olursa bunlar hastalık belirtisidir. Bahçe bakımı Bahçıvan hizmeti verirken elemanlarımız bunlara çok dikkat etmektedir.

Bahçelievler Bahçıvan

Bahçıvanlar Bahçelievler

Peyzaj uygulamai bahçe bakımı, bahçe uygulamaları, ağaç ve bitki budama, ağaç dikme, bitki toprakları tazeleme, gül ve çiçek dikimi bahçeye yollar ve otantik alanlar yapılmaktadır. profesyonel ekiplerle en iyi bahçıvan hizmeti verilmektedir. Bahçıvan hizmeti almak için sizlere hizmet veren Tubahun Peyzaj’dan destek alabilirsiniz.

Bahçıvanlık Hizmeti Bahçelievler

Bahçelerde zararlılarla mücadele. Bahçelieveler Bahçıvan desteği verirken ekiplerimiz deneyimlidir. Yabani otlar tırmıkla, Aslandişi, sinirotu, hindiba türleri, kekre, tarla sarmaşığı ve tarla ayrığı gibi çok yıllık yabancı otlar Nisan ile Haziran aylarında temizlenir, geniş yapraklı yabani otlar, çim biçiminden önce otların çimlenme başlangıcı olan, yabancı otların 4-5 yapraklı olduğu erken ilkbahar döneminde temziliği yapılmalıdır.