Bahçıvan Firması Bağcılar

Bağcılar Bahçıvan

Bahçıvanlık hizmetleri, Bağcılar’da bahçe onarımı, bakımı, bitki bakımı, çiçek dikme, ağaç budama, peyzaj uygulama, yeşil alanların genel temziliği ve bakımı, bahçelere yürüyüş yolları, kamelya, bahçe taş duvar uygulamaları yapılmaktadır. Bahçe tasarımı için peyzaj uygulama ve Bahçıvan desteği verilmektedir.

Bağcılar Bahçıvan

Bağcılar Bahçe Bakımı Bahçıvan

Peyzaj uygulama, Bağcılar bahçe bakım hizmetleri vermekteyiz. Site alanları, okul bahçeleri, koleş ve hastane gibi bahçelerin bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Bahçelerinizi sürekli bir bakım ankaşması ile kontorl altına alabiliriz. İşinde deneyimli bahçıvalar ile bahçe bakımı desteği verilmektedir. Bağcılar bahçıvan şirketi olarak sizlere en güzel bahçe tasarımları uygulamaktayız.

BAHÇE BAKIM FİRMALARI BAĞCILAR

Bahçelerinizde bitkilere zarar verecek oranda zararlı, hastalık ve yabancı ot türlerli varsa ve bu türleri önlemek için zirai mücadele ilacı kullanımı yani ilaçlama yapmaktayız. Eğer otları temizlediğimiz zaman sorun ortadan kalkarsa zararlı otlardan bahçeyi bu şekilde kurtarırsak ilaçlamaya gerek kalmamaktadır. İlaçlama bahçeler için uygulanacak birinci yöntem değildir.

Bahçıvan çalışırken kullanacağı aletler; Bel, Tırmık, Çapa, Yabancı ot alma çatalı, Budama makası, Tam veya yarım filtreli yüz gaz maskesi, Kimyasallara karşı koruyucu eldiven, İş güvenlik gözlüğü, Şapka, Bahçıvan tulumu ve tişörtü, Kalın tabanlı iş güvenliği ayakkabısı, Pestisitler