Bahçe düzenleme örnekleri fiyatları

tunahun 

Bahçe düzenleme örnek fiyatlandırma

Bahçe bakımı yaptırmak istiyorsanız bahçenizin dunuma göre sizlere fiyat verebilmekteyiz. Fiyatlarımız ₺ üzerinden verilmektedir. Bahçe bakım fiyat talebi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçelerin bakım ve onarımı ve yeni bahçe düzenleme – peyzaj uygulama desteği için şimdi bizi arayabilirsiniz. Sizlere bazı bahçe düzenleme örnekleri vereceğiz.

Bahçe düzenleme örnekleri fiyatları

Bir bahçe düzenleme veya bakımı için sizlere buradan net bir fiyat vermemiz maalesej mümkün değildir. Bahçelerin bakım ve düzenlenmesine fiyat verebilmek için bahçenin büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapmak mümkündür. Bahçenizde istediğiniz malzeme, çiçek türleri, ağaçlar, kamelyalar vb talepler için fiyatlar çok değişiklik göstermektedir. Bahçe bakım ve düzenleme ile ilgili sizlere kurumsal çözümler sunuyoruz; en iyi bahçıvan ve bahçe düzenleme ile ilgili sizlere hizmet verecektir.

Bahçe Düzenleme Örnekleri

Aşağıda bazı bahçe düzenleme örnekleri ve bahçe hakkında size bilgi verilecektir. Bahçe bakımları ve nasıl düzenleme yapılmakta sizlere kısa bilgiler verilecektir. Bahçe düzenleme ve peyzaj uygulama için örnekler.

1- Bahçelere Yürüyüş Yolları

Yeşil bir bahçenin ortasına veya uygun alanlarına dere taşları ile yürüyüş yolu oluşturabilinir. Aağıdaki yürüyüş yolu firmamız tarafından dere taşı uygulama ile yapılan bir yoldur. İstediğiniz farklı taş modelleri ile yürüyüş yolları ile bahçenize farklı bir uygulama yaparak daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçelere yürüyüş yolları

2- Bahçelere Çiçeklendirme

Bahçelerinize mevsimine uygun çiçeklendirme yapabilirsiniz. Bahçe bakımları ve çiçeklendirme desteği için bizi arayabilirsiniz. Bahçelerin sürekli yeşil ve çiçeklendirilmiş bir şekilde olmasını isterseniz; çiçek tohumlarını farklı zamanlarda ekebilirsiniz.

Bahçelere Çiçeklendirme

3- Bahçede Ağaç Dipleri Çiçeklendirme

Bahçenizde yer alan çeşitli ağaçların etrafını çevirerek ağaçların köklerinin çevresine çeşitli çiçekler dikerek güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Ağaçların diplerine uygulanan ve farklı zaanlarda ekilen çiçeklerin kimisi solarken kimisi yeni açacaktır. Buda sürekli çiçek oluşacak bir durumda olacağı için güzel görüntüler sağlayacaktır.

Bahçelerde ağaç dipleri Çiçeklendirme
http://tunahun.com

Recommended Posts

Karaçam Ağacı

Karaçam Ağacı özellikleri; Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde görülür. Coğrafi olarak geniş ya yılışa sahip çam türü olan karaçam ülkemizde 400-2100 m yükseltiler de yer alır. Yaşlı gövdesi derin çatlaklı, kalın ve boz renkli kabuk ları var dır. 40 m ka dar boy, 1 m den çok çap yapabilen silindir biçiminde düzgün gövdeye sahiptir. Tepe […]

tunahun 

Ardıç Ağacı Nerelerde Yetişir?

Türkiye’de ardıç ağacı (Juniperus spp.), çeşitli türleriyle yaygın olarak bulunan bir ağaç türüdür. Ardıçlar, kozalaklı bitkiler grubuna aittir ve çoğu türü iğne benzeri yapraklara sahiptir. Genellikle dağlık bölgelerde, kıyı bölgelerde ve step alanlarında yetişirler. Ardıçlar, doğal olarak bulunan ekosistemlerin yanı sıra peyzajda ve rekreasyon alanlarında da kullanılır. Ardıç Ağacı Ülkemizde bulunan Ardıçlar botanik özelliklerine göre […]

tunahun 

Doğu Ladini

Ladin ağacı özellikleri, Doğu ladini Kafkasya’da ve Türkiye’de bulunur. Ülkemiz deki yayılışının batı sınırı Ordu’da Melet ırmağının doğu sun dan başlar ve doğuya doğru Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin mıntıkalarını içine alır. Yer yer tek ya da bir kaç ağaçlık kümeler halinde deniz kıyısına kadar inmekte ise de deniz yüzeyinden 1000 m yükseklikten sonra geniş […]

tunahun 

1 Comment

  1. […] bahçe tasarımcıları ile bahçelerinizi bitki ve çiçeklendirme, uygun bahçe duvarı yapma, yürüyüş yolu yapımı, bahçelere kamelya yapma ve ağaçlandırma çalışmaları ile doğal taş uygulamaları […]

Leave A Comment