Peyzaj

Peyzaj İşleri

Özel villa, site alanlarının (bahçenizin) güzel, doğal manzaralar için size farklı seçenekler sunarak ortamlarınızı görsel bir alana çevirmek için destek ve çözüm sunmaktayız . Şirket içi peyzaj tasarım uygulama ekibimiz; büyük veya küçük projeler için planlar yaparak size peyzaj alanında destek sağlamaktayız. Peyzaj’da çim bakım ve rulo çim uygulama, çim ekme ve serme hizmetlerimizle alanınızı güzelleştiriyoruz. Kış aylarında bozulmuş olan alanların bakımlarını yapmaktayız. İster çiçek, ağaçcık veya ağaç dikin ister ticari ofis için peyzaj tasarlayın biz onu uygulayınız. Bahçelere özel yeşil alan oluşturma, taş duvar ve bahçe duvarı yapma, kamelya yapma gerekisrse kış bahçesi uygulama hizmetleri de sunulmaktadır.

peyzaj, peyzajcı

Peyzaj Uygulama

Peyzaj alanında hizmet veren ekiplerimiz SSK’lı ve firmamız elemanlarından oluşmaktadır. Peyzaj işlerinizi İstanbul dahi Türkiye’genelinde farklı projeler için yapmaktayız. Deneyimli ekiplerimiz ve uygulama sorumlularımız tarafından iç veya dış mekan peyzaj uygulama desteği sunuyoruz. Peyzaj uygulama hizmeti verirken tecrübeli ekiplerimiz ile alanın tahlilini ve yapılacakları sizinle planlar ve sizinde fikirlerinizi dikkate alarak planlarız.

peyzaj işleri, peyzaj, peyzaj nedir

Peyzaj Bahçe Bakımı

  1. Haftalık veya aylık bahçe bakımı
  2. Yaprak temizleme ve çıkarma
  3. Yeşil alan tahlili ve onarımı
  4. Çim, çalı, bitk, çiçek bakımları
  5. Zamanında ve mevsiminde hizmet sunma
  6. Kenar, kırpma, şekil verme ve budama
  7. Mevsime uygun çiçek ve bitki uygulama
  8. Çim alanları ve bütün bitki diplerini havalandırma
  9. Bahçe duvarları ve yürüyüş yolları yapımı
peyzaj işleri, peyzaj, peyzaj nedir

Bahçe Peyzaj

Kış ayları bitiminde bahçelerde bakım için hareketlilik başlamaktadır. Ağaç türleri, çalı çeşitleri ve her mevsime uygun çiçek dikmek için en doğru zaman Türkiye’de Mart ayı olarak bilinmektedir. Türkiye’de peyzaj uygulama ve bahçe bakımlarına başlamak için bu zaman en doğru vakit olarak bilinmektedir. Ağaçlar, çalılar, çiçekler, diğer bitki türleri dikme işlemi bahçeye uygun olursa size çok özel ve güzel bir manzara sunacaktır. Peyzaj işleri Tunahun tarafından kurumsal olarak yapılmaktadır. İç mekan peyzaj uygulama ve dış mekan peyzaj bahçe, dinlenme alanları peyzaj uygulama desteği için bizimle iletişim kumanız yeterlidir.

Peyzaj Firması

Tunahun Peyzaj firması olarak sizlere kuurmsal çözümler sunmaktayız. İstedğiniz peyzaj projesini uygulayacak ekip ve alt yapıya sahip olan Tunahun Peyzaj size deneyimli personeli ile hizmetler sunmaktadır. Bahçe bakımı ve peyzaj işleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Alanında birkimli ve tecrübeli peyzaj uygulama ekipleri ile bütün işlerinizi yapmaktayız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tuzla peyzaj düzenlemeTuzla peyzaj düzenleme

İçindekiler1 Tuzla peyzaj firmaları iletişim1.1 Peyzaj tasarımı renk uygulaması Tuzla peyzaj firmaları iletişim Bahçe tasarımı ve peyzaj uygulama işlemleri için sizlere çözüm önerileri ve projeler sunuyoruz. Peyzaj tasarım için size

Peyzaj Düzenleme SarıyerPeyzaj Düzenleme Sarıyer

İçindekiler1 Peyzaj Düzenleme Sarıyer1.1 Peyzaj Sarıyer Peyzaj Düzenleme Sarıyer Sarıyer’de peyzaj işleriniz için size profesyonel çözümler sunmaktayız. Peyzaj tasarımı ve bahçe düzenleme ile ilgili her türlü işleriniz için bizi arayabilirsiniz.