05326651619

Peyzaj işi yapan firmalar istanbul

Peyzaj işi yapan firmalar

Peyzaj işi yaptırmak için Tunahun Peyzaj size destek olmakatdır. Peyzaj alanında bütün işlerinizi yapabilmekteyiz. Zemin kaplama işleri, bahçe tadilat hizmetleri, peyzaj proje tasarımı, bahçe uygulamaları, taş duvarlar yapımları, taşla merdiven yapma, istinat duvarları yapımı, çim uygulama, ağaç bakımı – budama ve ağaç dikimi vs alanlarda size hizmetler vermekteyiz. Periyodik bahçe bakımları, bitkilerin bakımı gibi işlerinizde size hizmet verebilmekteyiz.

Peyzaj işi yapan firmalar istanbul, Peyzaj işi yapan firmalar, Peyzaj işi yapan şirketler, peyzaj işleri

Peyzaj işi yapan şirketler

Kurumsal peyzaj işleri. İç mekan bitki bakımları, dış mekan bitki ve çim bakımları, sert peyzaj, yumaşak peyzaj uygulamaları, toprak analizine göre bitki dikme ve ağaçlandırma, gül ve çiçek türleri ile bahçe süsleme… Yaşarken mutlu olacağınız mekanlar, estetikaçıdan güzel ve farklı peyzaj uygulamaları yapılmaktadır. Bahçelerin peyzaj uygulanacak alanların analiz çalışması, toprak – çim havalandırma çalışmaları, çalı türlerinin bakımı, ağaçları kesmeden farklı noktalara taşıma, türüne göre ağaç budama desteği, uygulama yapılacak alana göre bitki ve ağaç önerileri sunulmaktadır. Mevsimlik çiçek dikimi açık ve kapalı alanlardaki bitkilere düzenli olarak bakım yapma.

Peyzaj işi yapanlar

Peyzaj bakımı bahçıvan hizmeti, Çim biçme, bitki bakımı, bitki şekillendirme, toprak ve çimleri havalandırma, zararlılarla mücadele çalışmaları, çapalama, verimli çim bakımları, uygun bitki ve çiçek dikimi, bakımı. Proje çizimi ve bahçelere uygun proje tasarımları uygulama çalışmaları ile peyzaj danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ataköy peyzaj firmalarıAtaköy peyzaj firmaları

İçindekiler1 Ataköy peyzaj firmaları1.1 Ataköy peyzaj1.1.1 Ataköy bahçe düzenleme Ataköy peyzaj firmaları Peyzaj ve bahçe düzenleme alanında sizlere hizmet sunmaktayız. Ataköy’de bahçe, park, site, villa bahçe düzenleme, bitki budama, ağaç

Tunahun Peyzaj FirmasıTunahun Peyzaj Firması

İçindekiler1 İstanbul’da peyzaj Firması1.1 Peyzajcı1.1.1 Peyzaj Tasarım Firması İstanbul’da peyzaj Firması Tunahun Peyzaj İstanbul’da kurulmuş resmi bir firmadır. Peyzaj hizmetleri, bahçe bakımları, budama, bahçe duvarları vb alanlarda kurumsal çalışmalar yapan

Üsküdar peyzaj şirketleriÜsküdar peyzaj şirketleri

İçindekiler1 Üsküdar peyzaj1.1 Üsküdar peyzaj firması1.1.1 Üsküdar bahçe düzenleme Üsküdar peyzaj Üsküdar’da peyzaj ve bahçıvanlık ile ilgili sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Bahçe tasarımı ve bahçe düzenleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz.