Peyzaj işi yapan firmalar istanbul

Peyzaj işi yapan firmalar

Peyzaj işi yaptırmak için Tunahun Peyzaj size destek olmakatdır. Peyzaj alanında bütün işlerinizi yapabilmekteyiz. Zemin kaplama işleri, bahçe tadilat hizmetleri, peyzaj proje tasarımı, bahçe uygulamaları, taş duvarlar yapımları, taşla merdiven yapma, istinat duvarları yapımı, çim uygulama, ağaç bakımı – budama ve ağaç dikimi vs alanlarda size hizmetler vermekteyiz. Periyodik bahçe bakımları, bitkilerin bakımı gibi işlerinizde size hizmet verebilmekteyiz.

Peyzaj işi yapan firmalar istanbul, Peyzaj işi yapan firmalar, Peyzaj işi yapan şirketler, peyzaj işleri

Peyzaj işi yapan şirketler

Kurumsal peyzaj işleri. İç mekan bitki bakımları, dış mekan bitki ve çim bakımları, sert peyzaj, yumaşak peyzaj uygulamaları, toprak analizine göre bitki dikme ve ağaçlandırma, gül ve çiçek türleri ile bahçe süsleme… Yaşarken mutlu olacağınız mekanlar, estetikaçıdan güzel ve farklı peyzaj uygulamaları yapılmaktadır. Bahçelerin peyzaj uygulanacak alanların analiz çalışması, toprak – çim havalandırma çalışmaları, çalı türlerinin bakımı, ağaçları kesmeden farklı noktalara taşıma, türüne göre ağaç budama desteği, uygulama yapılacak alana göre bitki ve ağaç önerileri sunulmaktadır. Mevsimlik çiçek dikimi açık ve kapalı alanlardaki bitkilere düzenli olarak bakım yapma.

Peyzaj işi yapanlar

Peyzaj bakımı bahçıvan hizmeti, Çim biçme, bitki bakımı, bitki şekillendirme, toprak ve çimleri havalandırma, zararlılarla mücadele çalışmaları, çapalama, verimli çim bakımları, uygun bitki ve çiçek dikimi, bakımı. Proje çizimi ve bahçelere uygun proje tasarımları uygulama çalışmaları ile peyzaj danışmanlık hizmetleri verilmektedir.