Mezar Bakım Hizmetleri İstanbul

Mezar Temizleme İstanbul

Yakınlarınızın mezarlarının bakımı, temizliği ve çiçeklendirilmesi için resmi Tunahun Peyzaj firması olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Mezarların bakımı ve toprak yenilemesi, çimlendirme yeşillendirme ve çiçeklendirme hizmetini alanında uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Çeşitli sebepler ile yakınlarının mezarlarına gidemeyen, ilgilenemeyen kişilerin mezarlarının bakımını yapmaktayız. Mezar bakımı için sizlere birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Mezarlarınızı en iyi şekilde temizleyerek size görsel resimleri atıyoruz. Gittiğimizde çekilen resim ile yapılandan sonraki resim ve videolarla size bilgi veriyoruz. Mezar peyzaj uygulama fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yakınlarınızın mezarlarına çiçek süslemesi yapılır. Dayanıklı çiçek çeşitleri ile mezar üstüne çiçek süslemesi yapılmaktadır. Mezar çiçek süsleme fiyatlandırması için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

mezar temizliği

Mezar Peyzajı Uygulama

Mezarlara peyzaj uygulaması, çiçeklendirme hizmetleri verilmektedir. Yakınlarınızın mezarlarına farklı peyzaj ve çiçeklendirme uygulaması yapabilirsiniz. Mezar peyzaj fiyatları sizin uygulayacağınız projeye göre değişmektedir. Mezarın durumuna göre ve özel isteklere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Mezarlarınıza uygun çiçek ve süsleme yapılmaktadır. İstanbul’da yakınları olan kişilerin isteği doğrultusunda mezar bakımı ve temizliği yapılmaktadır. Mezar peyzaj uygulama, mezarlıklarda toprakların yükseltilmesi ve mezarlıklara aslına uygun bir şekilde peyzaj uygulama yapılmaktadır. En güzel şekilde mezar temizliği hizmeti sunmaktayız. Mezarlara uygun bitki seçimi ve çöken mezarları toprakla yükseltme isteğe bağlı olarak dolamit taş kullanılarak çiçeklendirme yapılır.

Mezar Çiçeklendirme Fiyatları

Mezar üzeri çiçeklendirme fiyatları 400 ₺ ile 1.000 ₺ arasında değişmektedir. Mezarların genel bakımı ve mezar sayısına göre fiyatlard adeğişiklik olmaktadır. Mezar çiçeklendirme hizmetleri. İstanbul’da mezar bakımı ve mezarlara toprak doldurma, çiçekleme, bitki ve fidan dikme, mezara peyzaj uygulama alanlarında sizlere iyi bir hizmet vermek istemekteyiz. Ekiplerimiz adresini verdiğiniz mezara giderek yapılacakları not alır bir gün sonra malzemelerle birlikte gidilerek mezarın bakımı ve temizliği, çiçeklendirilmesi yapılır. Mezar çiçeklendirme fiyatları verilirken isteğe bağlı olarak mezarın resmi alınır ona uygun eksikler tamamlanarak mezar bakımı, temizliği ve bitkilerle karışık çiçeklendirme yapılmaktadır. Her yapılacak mezar için aynı fiyat geçerli değildir. Bazı mezarlar uzun süre temizlenmediği ve bakımsız olduğu için fiyat farkı olabilmektedir.

Mezar Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Üzerinden belirli zaman geçtikten sonra özelikle mezar üzerlerinde toprak çöküntüsü oluşmaktadır. Bu toprakların yükseltilmesi ve mezarın üzerine toprak ilave ile uygun bitkilerin dikimi yapılarak geliştirilmesine mezar bakımı denebilir. Ayrıca mezarların dış tarafı granit veya taşlarında uygun malzeme ile temizlenerek parlatılması mezar başında olan yazıların yeniden aslına uygun bir şekilde yazıların yenilenmesi sağlanır. Mezar Bakım Özellikle mezarlıkların üzerine dikilecek bitkilerin mezarın durduğu yere göre doğru bir şekilde seçilmesi ve uzun kalması için bir çalışma yapılarak uygulama yapılır. Mezarlıkların üzerinde bulunan çiçeklerin bakımı ve çalı türlerinin budama işlemide yapılmaktadır. İstanbul’un 39 ilçesinde profesyonel ekiplerle mezar temizliği yapılır.

Mezar temizleme Fiyatları

İstanbul’da uygun fiyatlara mezar temizliği hizmeti veriyoruz. Resmi peyzaj ve çevre düzenleme firması olan Tunahun güvencesi ile mezarların bakımını yapıyoruz. Mezar temizliği fiyatları yapılacak işin durumuna göre 350 ₺ den 1500 ₺ ye kadar ücretlerle yapılmaktadır. A’dan Z’ye mezar bakımı ve temizliği, çiçeklendirme, toprak doldurma gibi çözümler sunmaktayız. İstanbul Kabir Temizleme Fiyatları hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli. Temizliği veya bakımı istenen her mezar için farklı fiyat uygulanmaktadır. Mezarların genel temizliği ve periyodik mezar bakımı hizmetide sunuyoruz.

Mezar Temizleme Şirketi

Arnavutköy mezar temizliği, Avcılar mezar bakımı, Bağcılar mezar çiçeklendirme, Bahçelievler kabir temizliği, Bakırköy mezar bakımı, Başakşehir mezar temizliği, Bayrampaşa mezar bakımı, Beşiktaş mezar temizleme, Beylikdüzü mezar bakımı, Beyoğlu mezar temizleme, Büyükçekmece mezar çiçeklendirme, Çatalca mezar bakım, Eminönü mezar çiçeklendirme, Esenler mezar temizliği, Esenyurt mezar bakımı, Eyüpsultan mezar bakımı, Fatih mezar temizleme firması, Gaziosmanpaşa mezar temizleme şirketi, Güngören mezar bakımı, Kağıthane mezar temizliği yapanlar, Küçükçekmece mezar yapımı, Sarıyer mezar temizleme, Silivri mezar bakımı, Sultangazi mezar çiçeklendirme, Şişli mezar bakımı, Zeytinburnu mezar temizleme, Ataşehir mezar bakımı, Beykoz mezar temizleme şirketi, Çekmeköy mezar bakımı, Kadıköy mezar temizleme, Kartal mezar bakımı, Maltepe mezar temizliği, Pendik mezar temizleme, Sancaktepe mezar bakımı, Sultanbeyli mezar temizleme, Şile mezar çiçeklendirme, Tuzla mezar düzenleme, Ümraniye mezar peyzaj, Üsküdar mezar bakımı yapma