Fatih Çim Biçme

Fatih Çim Kesme Firması

Fatih bölgesinde bahçe çimleri, özel arazide yer alan çimler, kolej ve okul bahçelerinin çim düzenlemesi, bireysel ve kurumsal yerleriniz için çim kesme ve bakım işleri yapılmaktadır. Kalifiye ekiplerimiz ile çim kesme ve bahçe temizliği alanlarında size sorunsuz bir hizmet çıkarmaktayız. Fatih’de çim biçme hizmeti almak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fatih Çim Kesme Hizmeti

Fatih Çim Kesme

Çim Biçme kampanyası. Uygun fiyatlara birinci sınıf hizmet. Çimde su ihtiyacı oluşur ve çimlerin 2-3 günde bir sulanması gerekmektedir. Yaz gübrelemesi işlemi için nisan ayı en uygun zamandır. Azot esaslı amonyum nitrat içerikli olan gübreler kullanılmalıdır. Fakat yaz mevsimi gübrelemesinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu çimin aylık aktif bir yaşamsal döneme girecek olmasıdır. Bundan dolayı çimin bu zaman döneminde ihtiyaç duyduğu besin miktarını karşılayabilecek kontrollü bir salgılama gerçekleştirebilen ümik asit katkılı gübreler tercih edilmelidir. 10-15 günde bir devam edilmelidir. Ayrıca nisan ayının ortalarından sonraki dönem çim ekimi için en uygun zaman dilimidir.

Çim bakımı Fatih

Çim bakımı ve Rulo çim serme ve çim biçme hizmetleri. Çimin gelişiminin engellenmemesi için çimin üzeri tırmıklanarak kurumuş yapraklar ve yabancı maddeler temizlenmelidir. Çim alanında yabancı otlarla mücadele işlemleri mart ayı içerisinde gerçekleştirilebilir. Fakat çim biçme işlemi esnasında çimin zarar görmemesi için çim alanının kuru olmasına önem verilmelidir.