Büyük ağaç budama

Büyük Ağaçları Budama Yöntemi

İstanbul’da veya büyük şehirlerde büyük ağaçları budama veya kesme için profesyonel bir ekiple size hizmet sunuyoruz. Büyük ağaçları sepetli vinçle budamaktayız. Budama yapacak ekiplerimiz alanında uzman ve tecrübeldir. Büyük ağaç budama yapılırken bütün güvenlik nlemleri alınır. Ekiplerimiz SSK’lı olarak çalışmaktadır. İş güvenliği anlamında bütün tedbirleri alıyoruz. Yerde ve sepetli vinçte görevli personelimiz kılık ve kıyafetlerini ona göre hazırlamakta çalışma alanında tedbirsiz durmamaktadır. Büyük uzun ağaçları budama için ekiplerimiz oldukça bilgili ve tedbirleri alarak iş yapmaktadır.

vinçle büyük ağaç budama

Sepetli Vinçle büyük ağaç budama

Site alanlarında, sokaklarda, bahçelerde bulunan büyük ve uzun ağaçları sepetli vinç kullanarak buduyoruz. Büyük ağaçları budama tekniklerini bilen alanında uzman ekipler ile ağaç budama yapılmaktadır. Büyük ağaç budama için bizi arayarak destek alabilirsiniz. Ağaç budama için size profesyonel çözümler sunuyoruz. Her çeşit ağaçları zamanında ve aslına uygun olarak buduyoruz. Ağaç budama için bizi aradığınız zaman ağaç hakkında bilgi alarak ağacın yüksekliğine ve zorluğuna göre fiyat vermekteyiz. Tunahun Peyzaj adı altında ağaçları budamaktayız. Ağaç budama firması olarak sizlere kurumsal hizmet getiriyoruz.

Yüksek Ağaç Budama

Belirli yükseklikteki ağaçlar tırmanarak budanamaz. Bu tür ağaçları budamak için kesinlikle sepetli vinç kullanılmaktadır. Vinçsiz budama çevreye ve budama yapacak kişi için risk teşkil etmektedir. Her türlü güvenlik tedbirleri alınarak vinç desteği ile yüksek ağaç budama hizmeti verilir.