Bahçe temizliği yapan firmalar

0 Comments

Bahçe temizliği yapan firmalar

İstanbul’da bütün ilçelerde bahçe bakımı ve etmizliği hizmetleri sunulmaktadır. Bahçe bakım işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Tunahun olarak bahçe bakımı, peyzaj uygulama, ağaç dikme, ağaç budama, çim kaldırma, toprak serme, çim biçme, gül ve çalı dikme, zararlılarla mücadele, ilaçlama, duvar örme vb bütün işlerinize kurumsal çözümler sunuyoruz.

Bahçe bakımı ve temizliği Bahçenizin bakım ve temizliğini periyodik olarak yapabiliriz. Alanında uzman ve kalifiye elemanlarımız ile sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz. Bitkilerden anlayan uzman bahçıvan ve bahçe bakımı ekiplerimiz ile size kurumsal hizmetler sunmaktayız. Deneyimli personel ile bahçe temizliği yapıyoruz.

Ağaç bakımı yapan firmalar; Erik, Şeftali, Kayısı, Kiraz, Vişne, Karayemiş, Kızılcık, İğde, Yemişen, Kuşburnu, Elma, Armut, Ayva, Ünnap, Alıç, Kocayemiş, Muşmula, Ceviz, Badem, Fındık, Antepfıstığı, Kestane, Çamfıstığı, Üzüm, Çilek, Dut, Karadut, Ahududu, Böğürtlen, Frenküzümü, Bektaşiüzümü, Mersin, Gilaboru, Kırmızı dal çileği, Limon, Portakal, Mandarin, Altıntop (Greyfurt), Turunç, Şadok, Laym, Bergamot, Kamkat, Kırmızı limon, Tatlı limon, Nar, Trabzon hurması, İncir, Kivi, Pikan, Artvin hurması, Zeytin, Yeni dünya, Avokado, Fejoa, Hint inciri, Ağaç kavunu, Keçi boynuzu, Mango, Guava, Papaya, Liçi, Anona, Muz, Ananas, Hurma gibi ağaç çeşitlerinin budama ve bakımı hizmetleri yapılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir