Ataşehir Çim Ekme Yapanlar

Ataşehir Çim Ekme

Ataşehir Çim Ekme işlerinizi profesyonel ekipler ile yapmaktayız. Çim ekme işi alanında uzman ekipler ile yapılır. Profesyonel ekiplerle çim ekme ve çim biçme işinizi yapmaktayız. Ataşehir’de kurumsal hizmetler sunulur.

Ataşehir çim tohumu ekimi

Çim ekilecek bahçede hem gölge hem de sürekli güneş gören bölgeler bulunabilir. Bu tür özelliklere sahip bahçelerde kullanmak için birkaç farklı karışımdan oluşan çim tohumları gerekebilir. Bütün tohum çeşitlerinin ve çeşitlerden oluşan tohum karışımının ekim zamanları farklıdır. Sonbaharda ekimi yapılacak sıcak iklim çiminin tam kökünü oluşturmadan uyku haline girmeden atılan tohumların büyük bir kısmı ölür. Serin iklim çim çeşitleri içerisinde ilkbaharda ekilmesiyle beraber çim bitkisi kök oluşumunu tamamlamadan aşırı sıcak olduğu zaman çim tohumu ölür. Çim ekim zamanlarının tohum çeşitlerine göre belirlenip çim ekimi buna göre yapılmalıdır.

Çim Eken Firma Ataşehir

Atıl alanlara çim ekme işleriniz için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Ücretsiz çim ekilecek alana bakma ve fiyatlandırma hizmeti verilmektedir.