Kış Bahçesi Modelleri

tunahun 

kış bahçesi şirketleri

Kış bahçeleri , evde sıkılınca ferah bir ortama ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çimlerle kaplı, her dem yeşil yapraklı çalı ve ağaççıkları ile ağaçlar ile etrafı donatılmış camlı kış bahçeleri tasarımı yapmaktayız. Kışlık hercai menekşe ve herdem yeşil kalan bitkilerle kış bahçenize bir hava katıyoruz. Taş duvarlarla etrafı çevirme ve yürüyüş yolları ile kış bahçelerinizi güzel bir hale getiriyoruz. Camlı bir şekilde yapılan kış bahçesine yapacağınız yerin etrafı bahçelerle kaplı olacak ve doğal bir görünüm kazanacaktır.

Kış Bahçesi

Bahçenize küçük bir kış bahçesi yapmaya ne dersiniz? Etrafı camlarla kaplı kışın sakin bir dinlenme alanı veya özel müsafir ağırlamak veya yemek organizasyonları için kullanabilirsiniz. Kış bahçesi yapımı işleri için bizden bilgi alabilirsiniz. Cam balkon sistemleri ile gerekirse üstü açılabilecek bir şekilde bir kış bahçesi tasarkayabilirsiniz. Kış bahçesi etrafına çim serme ve kışın yaprak dökmeyen bitkiler ve ağaçlarla bahçenize değişik bir hava katabilirsiniz. Kış bahçelerine ekilecek en önemli çiçek türü hercai menekşe’dir bunu kış bahçesi yaparken unutmamanız gerekir.

kış bahçesi modelleri

Kış Bahçelerine ekilecek çiçek türlerine Kış Ayında Açan Çiçekler bölümüne bakarak karar verebilirsiniz. Bahçenize özel görünüm ve karşık bitki türlerini tercih ederek güzel görüntüler kazandırabilirmisiniz.

Kışın çimlerin zarar görmesini en az indirmek için bazı yöntemler vardır. Doğal çimlerin üzerinde yer alan bazı ot ve bitkiler çimlere zarar verebilir güneş almasını dahada az bir hale getirir, bu sebeple kış ayına yaklaşılan aylarda çim bakımınının ve zararlılar mücadele aşamasını çok dikkatlice yapmanız çimlerin kış ayında verimli ve sağlıklı kalmasına yol açacaktır.

kış bahçesi modelleri

Kış Bahçesini Gece Fenerleri ile Süsleme Kış bahçeleri gece lambaları ile özellikle yol kenarlarına dizerek harika bir görüntü ortaya çıkartabiliriz. Gece feneri ile ışıklandırma görsel açıdan çok güzel bir görüntü olacaktır. Bu ışıklandırma yazında çok güzel bir görüntü sağlamaktadır.

Bahçedeki ağaçlara kuş yuvası ekleyin Bahçenizde ağaçlara sılı bir şekilde kış aylarında kuşların yuva olarak kullanacağı güçük kuş yuvalerı yaparak bahçenizde kuş cıvıltılarını artırabilirsiniz.

kış bahçesi görüntüleri

Kış Bahçesi Hakkında bilgiler

 • cam kış bahçesi modelleri
 • kış bahçesi tasarımları
 • kış bahcesi görselleri
 • apartmanda kış bahçesi
 • kış bahçesi aksesuarları
 • kış bahçesi ölçüleri
 • cafe kış bahçesi fiyatları
 • kış bahçesi nasıl yapılır
 • kış bahçesi balkon tasarımları
 • kış bahçesi fikirleri
 • şömineli kış bahçesi
 • kış bahçesi nasıl yapılır
 • kış bahçesi dekorasyon ürünleri

Cam çatılı kış bahçesi; Çatısı camdan kış bahçe tasarımları, Alüminyum doğrama kış bahçesi sistemleri, Kış bahçesi yaban firma olarak bizim işimizdir. Tecrübeli ekiplerle kış bahçe sistemleri hizmetleri verilmektedir. İstanbul’da Tunahun firması tarafından İstanbul Kış Bahçesi yapımlarınızı üstleniyoruz.

Recommended Posts

Karaçam Ağacı

Karaçam Ağacı özellikleri; Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde görülür. Coğrafi olarak geniş ya yılışa sahip çam türü olan karaçam ülkemizde 400-2100 m yükseltiler de yer alır. Yaşlı gövdesi derin çatlaklı, kalın ve boz renkli kabuk ları var dır. 40 m ka dar boy, 1 m den çok çap yapabilen silindir biçiminde düzgün gövdeye sahiptir. Tepe […]

tunahun 

Ardıç Ağacı Nerelerde Yetişir?

Türkiye’de ardıç ağacı (Juniperus spp.), çeşitli türleriyle yaygın olarak bulunan bir ağaç türüdür. Ardıçlar, kozalaklı bitkiler grubuna aittir ve çoğu türü iğne benzeri yapraklara sahiptir. Genellikle dağlık bölgelerde, kıyı bölgelerde ve step alanlarında yetişirler. Ardıçlar, doğal olarak bulunan ekosistemlerin yanı sıra peyzajda ve rekreasyon alanlarında da kullanılır. Ardıç Ağacı Ülkemizde bulunan Ardıçlar botanik özelliklerine göre […]

tunahun 

Doğu Ladini

Ladin ağacı özellikleri, Doğu ladini Kafkasya’da ve Türkiye’de bulunur. Ülkemiz deki yayılışının batı sınırı Ordu’da Melet ırmağının doğu sun dan başlar ve doğuya doğru Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin mıntıkalarını içine alır. Yer yer tek ya da bir kaç ağaçlık kümeler halinde deniz kıyısına kadar inmekte ise de deniz yüzeyinden 1000 m yükseklikten sonra geniş […]

tunahun 

16 thoughts on “Kış Bahçesi Modelleri

 1. Arif

  İstanbul’da kış bahçesi yaptırmak istiyoruz. Yeni kış bahçesi ve bahçe tasarımı ile ilgili nasıl yardımcı olabilirsiniz. Çizim olarak teklif veriyormusunuz.

 2. Ahsen

  Kış Bahçesi Kamelya yaptırmak istiyoruz. Mümkün olsa gelerek bize bilgi verebilirmisiniz?

  1. Leyla

   Limon ağacı ne zaman dikebilirim bilgi alabilirmiyim

 3. ayse

  Merhaba daha önce bahçe bakımı yaptırmıştım size çok memnun kaldım şimdi de kamelya yaptırmak istiyorum fiyat alabilir miyim

 4. Hamza

  Taş duvarlarla yapılan kış bahçeleri süper oluyor 🙂

  1. Meral

   Merhaba , yeni almış olduğum evimde kış bahçesini yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilir miyim

 5. Osman

  Kış bahçesi için bana ulaşabilir misiniz?

 6. ekrem

  Kıs bahçesinde yaptığınız uygulamalar varmi

 7. ekrem

  Evimizin bahçe kısmına kış bahçesi yaptırmak istiyoruz. Konu ile alakalı bilgi verirmisiniz.

 8. erman demirci

  Kış bahçesi yapmak istiyoruz, evimize bağlı bir şekilde çıkış yaparak böyle bir bahçe yapabiliyormuyuz?

 9. Hanife

  Kış bahçesi yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 10. Reyhan

  Çatı katımı kapattirmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 11. Erkin Can

  Kış Bahçesi fiyatları nedir? Ortalama olarak

 12. Aydin

  Kıs bahçesi uygulaması ile alakalı dönüş yaparmısiniz

 13. Büşra

  Bahçeme limon ağacı dikmek istiyorum mevsimi hakkında bilgi alabilir miyim lütfen, teşekkürler

 14. Aslı

  Merhaba, bahçemdeki ağaçların düzenlenmesini istiyorum bana geri dönüş sağlar mısınız

Leave A Comment