Kış bahçesi yapan firmalar

Kış Bahçesi Tasarımları

Kış bahçesi uygulamaları villa bahçelerine evinizin balkon kısımlarına çatı katı balkonlarına uygulandığı gibi bir çok mekana uygulana bilmektedir. Ayrıca bunların dışında verandalarda kış bahçelerine dönüştürülebilen mekanlardır. Evinizde ferahlık katmak keyifli anlar yaşamak için tercih edebileceğiniz bir yapı türüdür. Firma olarak 15 yıldır sektörün içinde var olmanın vermiş olduğu tecrübe ile kış bahçesi uygulamalarında sizlere hizmet vermekteyiz. Kış bahçesi yapmak istediğinizde uygulamanın yapılacağı yere göre farklı modeller uygulanabilmektedir. Kış bahçesi uygulamaları için ilk önce yerinizde tespit yapılıp beğeninize sunulduktan sonra işlem yapılmaktadır. Kış bahçesi uygulamaları yapmak istediğinizde bizleri arayarak uygun fiyatlara kaliteli işlem yaptırabilirsiniz.

kış bahçesi

Kış Bahçesi Tasarımı

Kış bahçesi uygulamaları yapılacağı yere göre farklı ebatlarda uygulamanın yapılacağı yere en uygun ölçülerde ve istekler doğrultusunda belirlenen modele göre yapılmaktadır. Kış bahçenizi yapmak istediğiniz yer evinizin bahçesi ise alt zemin ilk önce beton dökülerek işleme başlanılmaktadır. Kış bahçesi yapmak istediğiniz yerin durumu uygulamada oldukça önemlidir. Bundan dolayı ilk önce kış bahçesi uygulamasının yapılacağı yerin tespiti ve yere göre model ve malzeme ihtiyacı belirlenerek kış bahçesi yapılmalıdır. Kış bahçelerinizi istekleriniz doğrultusunda cam balkonlarda olduğu gibi komple açılır kapanır ya da sürgülü sistemde yapabildiğimiz gibi belli yerlerin sabit belli yerlerin sürgülü ya da katlamalı sisteme göre yapılması mümkündür.

Villa Kış Bahçesi Yapımı

Kış bahçesi uygulamaları oldukça uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve kış bahçesi yapmak istediğinizde bizimle irtibata geçerek işlem yaptırabilirsiniz. Kış bahçeleri her zaman gün ışığından yaralana bileceğiniz rahatlıkla çiçek yetiştirebileceğiniz ferah iç mekan tasarımlarıdır. Yaz ya da kış ayları fark etmeksizin gün ışığının ve güneşten yararlanmak istediğinizde villa kış bahçeleri ve ev verandalarına çatı katlarına kış bahçesi yaptırabilirsiniz. İstediğiniz modellerde yaptırmak istediğiniz yerin metre karesine göre uygulanması mümkündür. Kış bahçeleri birçok farklı amaca uygun olarak tasarlana bilmektedir.

Kış Bahçesi nedir?

Dışarıda kar yağarken bahar mevsimini yaşamak ve ferah ortamlar oluşturmak için, dinlenme ve çalışma alanları ortaya çıkarmak için kış bahçeleri tercih edilir. Kış bahçesi her mevsimin tersini yaşamak için genel olarak etrafı camla kapatılmış bir dinlenme alanıdır. Kış aylarında bahar havasını yaşamak ve ferah bir ortamda dinlenmek misafir kabul etmek ve çalışmak, eğlenceli bir ortam oluşturmaktır.

Alüminyum Kış Bahçesi Yapımı

Bitki yetiştirmek için ya da yemek odası olarak kullanmakta mümkündür. Kış bahçesi yapımı uygulamalarında tavan üst kısımlarda istekleriniz doğrultusunda camla kaplana bilmektedir. Ayrıca çatı kısmı cam ile yapıldığında veya normal kapama yapıldığında otomatik motorlu sistemler ile açılabilir biçimde de kış bahçeleriniz yapılabilmektedir. İstekleriniz doğrultusunda kış bahçesi yapmak istediğiniz yerin uygunluğu da göz önünde tutularak kış bahçesi uygulamaları yapılabilmektedir. Kış Bahçesi Cam Balkon Kış bahçesi yapmak istediğiniz zaman cam balkonlarda olduğu gibi katlanır sistem ya da sürgülü sistem, belli yerlerin sabit kalması ile birlikte istenilen yerlerin sürgülü ya da katlanır sistem yapılması mümkündür. Detaylı bilgi edine bilmek için bizi arayabilirsiniz. 

Kış Bahçesi Çeşitleri

Kış Bahçesi, Kış Bahçesi Çatı Sistemleri, Villa Kış Bahçesi, Kış bahçesi Malzemeleri, Kış Bahçesi fiyatları İstanbul, Kış Bahçesi şirketi, Sürgülü Kış Bahçesi modelleri, Şömineli kış bahçesi, Balkon kış bahçesi, Kış bahçesi tasarımları, KIŞ BAHÇESİ Fiyatları sahibinden, Kış bahçesi gorselleri, Villa Kış Bahçesi Modelleri, Kış bahçesi Malzemeleri, Ahşap kış Bahçesi