0534 717 34 80

Kurumsal Bahçe Bakımları

Düzenli Bahçe Bakımı Yapıyoruz

Bahçelerde zararlı istilalarına karşı mücadele ediyoruz. Yeşil alanlarda ve çim alanlarında zararlıo böcekler ve mantar hastalıklarına karşı bakım yapılmaktadır. Bahçe bakım hizmetleri almak için size 9 haftada bir periyodik bakım önermekteyiz. Periyodik bakımlar için bizi arayabilirsiniz. Bahçe bakımları ve yeşil alan oluşturma, bitki dikimi ve çim bakımı yapılmaktadır.

Bahçe Bakımında Bahçe Gübreleme

Doğal bahçe bakımları ve doğal gübre uygulama hizmetleri vererek bahçe bitkilerinin sağlıklı büyümesini destekliyoruz. Bahçe bakımları güblereme ve ilaçlama desteteği vererek bahçelere bakım ve onarım yapmaktayız. Belirli aralıklarla çim biçme, çimlerin içindeki zararlı bitkileri alma – temizleme, ağaç be çalı türlerinde bitkilerin dallarını budama. Site bahçeleri, kolej, özel alan, villa ve konut bahçe bakımı yapmaktayız. Yeni bahçe tasarımları, peyzaj uygulama, malçlama, bitkileri budama, ağaç budama, ağaç dikme, zararlılarla mücadele, rulo çim serme ve çim bakımı alanlarında profesyonel destek sunmaktayız.

Bahçe Bakımında Nelere Dikkat Edilir?

İlkbahar ayından kış ayına kadar bahçelerinizi yeşil bir alanda tutarak, çeşitli bitki ve çiçek dikimleri yapıyoruz. Sürekli yeşil tutmak için her dem yeşil olan bitkileride monta ederek bahçenizi görsel şölenlere çeviriyoruz. Soğuk havalarda çimler kendilerini koruyamazlar bu yüzden bahar ayına girerken yıpranarak bazı bölümlerde ortadan kaybolmaktadır. Hava koşulları dikkate alınarak bahçelerin bakımları yapılır. Mesela bahçe ilaçlamada önemli olan yağmurlu havalarda ilaçlama yapılmaz. Yağmurdan hemen sonrada bahçe ilaçlama yapılmamaktadır. Çimlerin ve yeşil alanların korunması için gübreleme ve ilaçlamanın doğru zamanlarda yapılması çok önemlidir.

Bahçe Bakım Kategorileri

Bahçelerin bakımları, çiçeklendirme, ağaç dikme, çim serme, çim bakımı, bitki budama, ağaç dikme, ağaç budama, bitki ve ağaç dipleri havalandırma, zararlılarla mücadele, bahçeleri ilaçlama, toprak doldurma, bahçe duvarı yapma ve onarımı, kamelya yapımı, düzenli bitki bakımları ve peyzaj uygulama hizmetleri sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şile Bahçe BakımıŞile Bahçe Bakımı

İçindekiler1 Şile Bahçe Bakımı Yapan Firmaları2 Şile Bahçe Düzenleme İşleri2.1 Şile Bahçe Düzenleme Yapanlar Şile Bahçe Bakımı Yapan Firmaları Bahçe bakımları, bahçe düzenleme, peyzaj uygulama, bitki dikme, ilaçlama, çim serme,

Bahçe Bakımı PendikBahçe Bakımı Pendik

İçindekiler1 Pendik Bahçe Bakımı Yapan Firma1.1 Pendik Bahçe Düzenleme Pendik Bahçe Bakımı Yapan Firma Maltepe bahçe bakımı firması, Pendik ağaç budama firması, Pendik bitki dikme, Pendik ağaç dikme, Pendik bahçe