Konut Bahçeleri Bakımı

Konut Bahçeleri Bakım Hizmeti

Yaşanabilir yeşil bir otam hazırlıyoruz. Konut bahçelerin ve ortak kullanım alanları olan dinlenme yerlerinizi tasarlıyoruz. Projelerinizi hayata geçiriyoruz. Konut dinlenme alanlarına peyzaj uygulama çalışması yapmaktayız. Konut bahçeleri için neler yapılabilir, sizin önerileriniz de dikkate alınarak sizlere en uygun tasarım uygulanmaktadır. Konut bahçelerine bahçe yapma ve peyzaj uygulama, ağaçlandırma, çim serme ve çiçeklendirme her dem yeşil yapraklı ağaçlar ve çalılarla profesyonel ekiple yaşanabilir bir alan tasarlıyoruz.

Periyodik Konut Bahçe Bakımları

Konut bahçelerinizin periyodikolarak bakımları yapılmaktadır. Konut bahçelerinde bahçe bakımları, bahçe duvarı yapma, site duvarları yapma, bitki ve çalı türleri yenileme, çim serme, çim bakımı, rulo çim serme, ahşap kamelya yapma, yürüyüş yollarının yapılması ve düzenlenmesi, bahçe duvarları yapma gibi hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca bahçelerin ilaçlanması, zararlılarla mücade alanında sizlere sorunsuz destek vermekteyiz. Bahçelerinizde çim biçme, ağaç budama, çim serme, toprak havalandırma, gübreleme, ağaç ve çeşitli bitkilerin dikim hizmetleride verilir.

Konut bahçesi peyzaj tasarımı

Yeni yapılan konutların bahçelerini düzenleyerek peyzaj uygulama hizmeti vermekteyiz. Konut bahçesi peyzaj tasarımları hizmeti için sizlere işini bilen ekipler ile hizmet verilir. Konut bahçesi peyzaj uygulama Alanında uzman taş ustaları, bahçe tasarımcıları, peyzajcılar, bahçıvanlar ve bitki uzamlarının desteği ile konut bahçe tasarımları ve konut bahçe peyzaj uygulama hizmetiveriyoruz. En güzel bahçe tasarımı bahçenizin durumuna göre ahşap eskitme kamelya, özel bitkiler ile süsleme, her dem yeşil bitki türlerinin dikimi ve budama hizmetleri verilmesi alanında da sorunsuz hizmetler sunmaktayız.