Çekmeköy Çim Biçme

Çekmeköy Çim Biçme Hizmeti

Çekmeköy’de Bahçe ve Parklarda çim biçimi hizmeti için size hizmet vermekteyiz. Çim biçimi alanında uzman ekiplerimiz ile zamanında ve düzenli çim biçme ve bakım hizmetleri yapılmaktadır. Çim biçimi için size kalifiye ekiplerle hizmet verilmektedir. Çim alanlarına uygun çim biçme makinesi ile standart yükseklikte çim biçimi yapılır.

Çekmeköy Çim Bakımı Ve Çim Biçimi

Çekmeköy Çim Biçme

Profesyonel ekiplerle çim biçimi yapmaktayız. Çim biçimi ve bahçe düzenleme hizmetler, toprak doldurma, çim ekimi, peyzaj düzenleme hizmetlerimiz mevcuttur. Arnavutköy’de çim bakım alanında sizlere kurumsal hizmetler sunarız. Çim biçme makinesini profesyonel bir şekilde kullanabilen, bütün çimleri aynı boyutlarda biçebilen deneyimli ekipler ile çim biçme alanında hizmet verilir. Çim Biçimi ve Yabani Ot Biçimi  alanında sizlere iyi bir hizmet sunmaktayız. İstanbul geneli çim biçme hizmeti verilmektedir.

Çekmeköy Çim Biçme Şirketleri

Firmamız çim biçme işinizi kendi ekipleri ile yapmaktatır. Çim alanda bitki boyu 6-8 cm olduktan sonra ilk biçimde bu yüksekliğin yarıya indirilmesi gerekir. Daha sonraki biçimlerde 3-3,5 cm’den biçilebilir. Çim Biçme makinesinin bıçakları daima keskin tutulmalıdır. Keskin olmayan bıçakla biçilen çim zarar görür, hastalıklara karşı direncini kaybeder. Aşırı sıcaklarda çimin sağlıklı kalabilmesi için çim normalden biraz daha yüksekten biçilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir