Bahçe bakımcıları

İstanbul bahçe bakımcıları

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış aylarında bahçe bakımcıları ile size profesyonel bir hizmet verebilmekteyiz. Kurumsal ve işini bilen bahçe tasarımcıları ve bahçıvanlar ile bahçenize bakım ve onarım yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Her mevsim bahçe bakım ve bahçe uygulama – düzenleme işleriniz için çözüm önerilerimiz vardır. İstanbul’da her ilçeye hizmet sunabilmekteyiz. Bahçelerinizin bütün bakımlarını tek merkezden yaptırabilirsiniz. Bahçe onarımcıları ile size sorunsuz çözüm sunulur. A’dan Z’ye bahçe bakımı işleriniz için size kurumsal çözümler sunabilmekteyiz. İşinin uzman bahçıvanlar ile bütün sorunlarına çözümler sunarak proje uygulamaları yapılır.

İstanbul bahçe bakımcı Firmaları, İstanbul bahçe bakımcıları, bahçe bakımcısı

Bahçe Bakımcılar Neler Yapabilir?

Peyzaj uygulama ve bahçe bakımları alanında sizlere sunacağımız hizmetlerimiz; Peyzaj düzenleme, Bahçe bakımı, Bahçıvanlık hizmetleri, Ağaç budama, Çim ekme, Çim biçme, Zararlılar ile mücadele, Toprak doldurma, Çiçek dikme, Bitki dikme, Kamelya (Ahşap Eskitme Kamelya), Çardak Çeşitleri, Yürüyüş Yolları, Kış Bahçesi, Dikey Bahçe, Anahtar Teslimi Dekorasyon İşleri, Bahçe Duvarları, Karataş Duvarları, Villalara Özel Araba Garajları vb işleriniz için çözüm sunuyoruz. Profesyonek işçilik, deneyimli kadrolarla soruncuz çözümler sunarız. Bütün bu hizmetleriniz için işini bilen tecrübeli bahçe bakımcıları ile size hizmet verilir.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Yeni bahçe tasarımı, bahçe onarımı, taş duvar ve bahçe duvarı yapımı, ağaç dikme ve çalı türleri dikimi, ağaç dipleri havalandırma, çim havalandırma, çim bakımı, bahçeleri ilaçlama, yeşi alan tesisi, peyzaj uygulama vb gibi her türlü işlerinize Tunahun Peyzaj olarak çözümler sunmaktayız. Profesyonel bahçe bakım hizmetleri almak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.