Avcılar Çim Biçimi Firması

Avcılar Çim Biçme

Avcılar ilçesinde bahçe, villa, özel alan, park ve site alanlarında çim bakımı ve çim biçme hizmetleri sunmaktayız. Çim biçimi için size kurumsal çözümler sunmaktayız. Avcılar’da çim biçimi işlerinizi yapabiliriz. Çim biçimi alanında kurumsal ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Çim ilaçlama, çim bakımı ve uygun ölçülerde özel makineler ile çim biçme hizmeti sunarız. Tunahun Peyzaj olarak Avcılar’da hizmetinizdeyiz. Avcılar’da peyzaj uygulama, Bahçe ilaçlama, bahçe onarım hizmetleri veriyoruz.

Avcılar Çim Biçimi Yapan Firma

avcılar çim biçimi

Avcılar Çim Biçme Hizmeti; Bahçede hem gölge, hem de sürekli güneş gören bölgeler olabilir. Bu durumda birkaç farklı karışım gerekebilir. Bütün çeşitleri ve çeşitlerin oluşturduğu karışımların ekim zamanları değişmektedir. ÇİM BİÇME ALANINDA KURUMSA ÇÖZÜMLER. Son baharda ekimi yapılan sıcak iklim çimi tam kök oluşturmadan dormancy (uyku hali) girmesi ile atılan tohumların büyük bir kısmı ölür. Serin iklim çim çeşitleri içinde geç ilkbaharda ekilmesi ile bitki kök oluşumu sağlanmadan aşırı sıcaklarda ölür. Ekim zamanlarının çeşitleri göre seçilmesi gerekmektedir.

Çim Biçme Hizmeti Avcılar

Çim alanda bitki boyu 6-8 cm olduktan sonra ilk biçimde bu yüksekliğin yarıya indirilmesi gerekir. Daha sonraki biçimlerde 3-3,5 cm’den biçilebilir. Çim Biçme makinesinin bıçakları daima keskin tutulmalıdır. Keskin olmayan bıçakla biçilen çim zarar görür, hastalıklara karşı direncini kaybeder. Aşırı sıcaklarda çimin sağlıklı kalabilmesi için çim normalden biraz daha yüksekten biçilmelidir. Avcılar Çim Bakımı Çim biçme ve çim ekme ile ilgili en doğru ve takip edilecek hususlar burada yer alacaktır. İstanbul geneli bahçe, park veya yeşil alanlarda çim biçme işleriniz yapılmaktadır. Çim biçme işi için bizi aramanız yeterli, zamanında, doğru ve bilinçli çim kesme için bizi arayınız.