Bakırköy Çim Biçen Firma

Bakırköy Çim Biçimi

Bakırköy’de ve bütün mahallelerinde çim bakımı ve çim biçme işlerinize kurumsal çözümler sunuyoruz. Çim biçimi işini bilen uzman bahçe bakımı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün ekiplerimiz firmamız SGK’lı elemanlarından oluşmaktadır. Sizlere profesyonel bir iş çıkartarak sürekli çalışma ve çözüm üretme alanında destek sunuyoruz. Bahçe bakımı, çim ilaçlama, çim bakımı ve zararlılarla mücade hizmeti verilir.

Bakırköy’de Çim Biçme Hizmeti

Bakırköy Çim Biçme

Çim biçme alanında sizlere çözüm önerileri sunuyoruz. Çim alanın sulama insanların üzerine basması gibi nedenlerden dolayı topraklarda sıkışma meydana gelir ve sıkışan toprağın havalandırılması yapılan sulama nedeni ile oluşan kaymak tabakasının kırılması çim bitkisi dibindeki yabani otların uzaklaştırılması ve giderilmesi üst toprağın kırıntı bünyeye kavuşturulması için belli bir düzende bitki dipleri çapalanmalıdır. Bakırköy Çim Bakımı  Çim alanında çapalama işleminin düzenli bir şekilde yapılması çimin daha sağlıklı ve hızlı büyümesini sağlar. Çapalama işlemi yapılan bitkilerde çimin su tutma kapasitesini arttırmak amacıyla çim bitkilerinin dibine çapalama işlemi sırasında çanak açılması faydalıdır.

Çim Gübreleme Bakırköy

Fosforlu veya potasyumlu gübreler az miktarda gübre kullanılıyorsa ekim ve dikim yapılmadan önce veya birlikte fazla miktarda kullanılıyorsa belli bir kısmı ekim ve dikimin yapıldığı sırada bir kısmı da bitkinin gelişme sırasında baş gübresi olarak verilebilir. Organik gübreleme fidan dibi çanaklarına gübrenin serilip mevcut toprakla karıştırılmasıyla yapılır. Eğer kompost kullanılacaksa toprakla karışım oranın dikkat edilmeli ve bu karışım oranı %15 i geçmemelidir.