Avcılar Bahçıvan

0 Comments

Avcılar Bahçıvan Firması

Bahçe Sulama işleri bitkilerin ihtiyaç duyduğu ancak doğal yağışlarla karşılanamayan suyun yapay olarak getirilmesi ve bitkileri hayatta tutmak için yapılmaktadır. Bahçeye sulama yapılması dolayısı ile su bütün bitki dokularının önemli bir yapı maddesi olarak kabul edilir. Su bitkilerde Dalcık ve yaprakların tahmini olarak %50-70’ini köklerin %55-80’ini kapsamaktadır.

avcılar bahçıvan firmaları

Bahçıvan Hizmetleri Avcılar

Bahçelerde, parklarda veya yol kenarlarında güzel bir yeşil alan görüntüsünü korumak için çim biçiminin düzgün yapılması zorunludur. Çim biçimi neden yapılır? uzayan yaprak veya sürgün uçlarının kesilmesi ve görüntünün korunması için yapılmaktadır.

Avcılar Bahçıvan Şirketi Çim düzenli olarak biçilrise otcuklar için olumlu etki yatarmaktadır. Faraza; düzenli biçilen çimlerin kök, sap ve sürgün gelişimi sağlıklı olur ve hızlanır. Bahçelerde güzel bir çim örtüsü elde etmek için çim alanlarda uygulanacak biçim işleminde, çim biçem zamanı, çim biçimi yapılırken çimin biçme yüksekliği önem arz etmektedir. Avcılar bahçıvan desteği için Tunahun sizlere hizmet vermektedir.

Avcılar Bahçe Bakımı, peyzaj uygulama, çim serme, toprak doldurma, dal budama, bitki budama, ağaç budama, çim ekimi, yeni bahçe tasarımı, peyzaj uygulama, sulama sistemleri kurma, bahçe temizliği vb hizmetleri verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir