Bağcılar Çim Biçme Hizmeti

0 Comments

Bağcılar Çim Biçme

Bağcılar ve bütün mahallelerinde çim biçimi işlerinizi Tunahun Peyzaj olarak yapmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Firmamız bahçe bakımcıları ve Bahçıvanları alanında uzman ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Bağcılar’da çim biçimi işlerinizi bu kalifiye kadromuz yapacaktır. Yılların birkimi ile çim uzmanlarımız sizlere en iyi hizmeti verecektir. Çimlerin bakımları, ilaçlanması ve biçme işlerinizi yapmaktayız.

Bağcılar Çim Biçimi Firmaları

Bağcılar Çim Biçme

BAĞCILAR ÇİM BAKIMI Bahçede hem gölge, hem de sürekli güneş gören bölgeler olabilir. Bu durumda birkaç farklı karışım gerekebilir. Bütün çeşitleri ve çeşitlerin oluşturduğu karışımların ekim zamanları değişmektedir. Çim Biçme Hizmeti Son baharda ekimi yapılan sıcak iklim çimi tam kök oluşturmadan dormancy (uyku hali) girmesi ile atılan tohumların büyük bir kısmı ölür. Serin iklim çim çeşitleri içinde geç ilkbaharda ekilmesi ile bitki kök oluşumu sağlanmadan aşırı sıcaklarda ölür. Ekim zamanlarının çeşitleri göre seçilmesi gerekmektedir.

Bağcılar Çim Biçme İşi Yapanlar

Çim biçme işleriniz için düzenli ve kurumsal destekler sunarız. Çim alanlarda ilk biçim çok önemlidir. Kökler tam olarak gelişmediğinden ilk biçimden önce ve sonra alan mutlaka silindirlenmeli ve kullanılacak olan biçim aracının (makas veya çim biçme makinası) bıçakları mutlaka keskinleştirilmelidir. Biçim işi genellikle Nisan ayında başlar fakat havalar sebebiyle toprağın erken ısındığı yerlerde Nisan ayı sonlarına doğru biçim işine başlamak daha doğrudur. Bağcılar Çim Biçme desteği almak için bizi arayabilirsiniz.

Bağcılar’da Çim Biçme Zamanı

Yılın ilk biçimi biraz yüksek yapılmalıdır. Kademeli olarak sonraki biçimlerde yükseklik düşürülür. İlk biçimde çimler 8 cm yüksekliğe geldiğinde 6 cm’ye indirilmelidir. Sonraki biçimlerde çim yüksekliği 5-6 cm’den 3-4 cm’ye indirilmelidir. Her biçimde yaprak yüksekliğinin 1/3’ü biçilmelidir. Burada dikkat edilecek en önemli husus her biçimde biçim yönü değiştirilmelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir