Yürüyüş Yolları Yapımı

Yürüyüş Yolları Nasıl Yapılır?

yürüyüş yolu yapımı

Bahçelere yürüyüş yolları yapılır, Yürüyüş yolları nasıl tasarlanır, taşlarla yürüyüş yolları, bahçelere patika yol yapımı, yürüyüş yolları, yürüyüş yolları açma, yürüyüş yolları tasarlama, yürüyüş yolları yapan firma, yürüyüş yolları yapan şirketleri, yürüyüş yolu yapan peyzajcılar, yürüme yolları yapma, Bahçe yürüme yolu yapımı, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Bahçe taş döşeme, Bahçe Yolu düzenleme, Çim Taşı Kalıbı, Bahçe Taşı Koşu Yolu zemini yapma, Ahşap Yürüme Yolu, Yürüyüş Yolu, Patika yol yapma alanlarında Tunahun Peyzaj olarak hizmet verilmektedir. Bahçe ve site alanlarına, villalara en güzel tasarımı yaparak yürüme yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel yürüyüş yolları yapımı hizmetleri verilmektedir. Kurumsal çözümlerle yürüyüş yolları yapılır.

Yürüyüş yolları nerelere yapılır?

yürüyüş yolları yapımı istanbul

Peyzaj alanlarına, bahçelere, ormanlık alanlara, sitelerin içerisinde, fabrika yeşil alan içerisine vb istediğiniz yerlere doğal yürüyüş yolları yapabilmekteyiz. Geniş veya küçük bahçelere en uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Parkur ve patika yollar için size çözümler sunmaktayız. Yürüyüş yolu hazırlama Bahçe ve sitelere en uygun standartlara uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Yürüyüş yollarının hangisi bahçenize uygun ise o size önerilmektedir. Bahçenizde sırıtmayacak bahçeniz ile uyumlu olan yürüyüş yolları yapılmaktadır.

yürüyüş yolu

Yürüyüş Yolu Çeşitleri Nelerdir?

  • Toprak Yürüyüş Yolları: Doğal veya yeni açılmış sıkıştırılmış ham yollardır. Herhangi bir yüzey kaplaması yapılmayan yollardır. Toprakları sertleştirilerek yağmurlarda çamur olması engellenir. Sert topraktan yapılır.
  • Patika Yürüyüş Yolları: Yanlarına çiçek ve bitkilerden oluşturarak açılan patika yollardır. Taş veya çimlerden ayıklanır.
  • Doğal Taşlarla Yürüyüş Yolları: Seçeceğiniz taş modelleri veya doğal dere taşları ile yürüyüş yolu tasarlamaktır. Uygun taşlarla doğal yürüyüş yolları yapılmaktadır.
  • Bahçelere yürüyüş yolu: Bahçelere açılacak yürüyüş yolları bahçenize en uygun, taş yol, doğal taş yol, kare taş yol, toprak yol veya asfaltlama tarzında yürüyüş yolu yapılır.
  • Ahşaptan yürüyüş yolu: tamamen ahşap malzemeler, kütükler kullanılarak yapılan yürüyüş yoludur. doğal bir görünüm kazandırır.
  • Dolamit taşlarla yürüyüş yolu: Sadece beyaz dolamit taşları ile yürüyüş yolları yapılmakta. İsteğe bağlı olarak beyaz ve gri tonlarda karışık yürüyüş yolları da yapılmaktadır.
  • Kırmızı tuğla ile yürüyüş yolu: Dikdörgen şeklinde kırmızı tuğla kullanarak yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Yürüyüş Yolu Yapımı

taşla yürüyüş yolu site alanı

Bahçelere, site alanlarına, alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım alanlarına en uygun yürüyüş yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımında kullanılan malzeme ve ürünlerimiz birinci sınıf olup garantili ürünlerden oluşmaktadır. Yürüyüş yolları yapımı alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanacağınız alanlara en uygun yürüyüş yolu modeli seçilerek sizlere çözümler sunulmaktadır. Bahçenizde en uygun yürüyüş yolları yapmak için sizlere hizmet veriyoruz. Yürüyüş yolları için fiyatlandırma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.