Yürüyüş Yolları Yapımı

tunahun 

Yürüyüş Yolları Nasıl Yapılır?

yürüyüş yolu yapımı

Bahçelere yürüyüş yolları yapılır, Yürüyüş yolları nasıl tasarlanır, taşlarla yürüyüş yolları, bahçelere patika yol yapımı, yürüyüş yolları, yürüyüş yolları açma, yürüyüş yolları tasarlama, yürüyüş yolları yapan firma, yürüyüş yolları yapan şirketleri, yürüyüş yolu yapan peyzajcılar, yürüme yolları yapma, Bahçe yürüme yolu yapımı, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Bahçe taş döşeme, Bahçe Yolu düzenleme, Çim Taşı Kalıbı, Bahçe Taşı Koşu Yolu zemini yapma, Ahşap Yürüme Yolu, Yürüyüş Yolu, Patika yol yapma alanlarında Tunahun Peyzaj olarak hizmet verilmektedir. Bahçe ve site alanlarına, villalara en güzel tasarımı yaparak yürüme yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel yürüyüş yolları yapımı hizmetleri verilmektedir. Kurumsal çözümlerle yürüyüş yolları yapılır.

Yürüyüş yolları nerelere yapılır?

yürüyüş yolları yapımı istanbul

Peyzaj alanlarına, bahçelere, ormanlık alanlara, sitelerin içerisinde, fabrika yeşil alan içerisine vb istediğiniz yerlere doğal yürüyüş yolları yapabilmekteyiz. Geniş veya küçük bahçelere en uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Parkur ve patika yollar için size çözümler sunmaktayız. Yürüyüş yolu hazırlama Bahçe ve sitelere en uygun standartlara uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Yürüyüş yollarının hangisi bahçenize uygun ise o size önerilmektedir. Bahçenizde sırıtmayacak bahçeniz ile uyumlu olan yürüyüş yolları yapılmaktadır.

yürüyüş yolu

Yürüyüş Yolu Çeşitleri Nelerdir?

  • Toprak Yürüyüş Yolları: Doğal veya yeni açılmış sıkıştırılmış ham yollardır. Herhangi bir yüzey kaplaması yapılmayan yollardır. Toprakları sertleştirilerek yağmurlarda çamur olması engellenir. Sert topraktan yapılır.
  • Patika Yürüyüş Yolları: Yanlarına çiçek ve bitkilerden oluşturarak açılan patika yollardır. Taş veya çimlerden ayıklanır.
  • Doğal Taşlarla Yürüyüş Yolları: Seçeceğiniz taş modelleri veya doğal dere taşları ile yürüyüş yolu tasarlamaktır. Uygun taşlarla doğal yürüyüş yolları yapılmaktadır.
  • Bahçelere yürüyüş yolu: Bahçelere açılacak yürüyüş yolları bahçenize en uygun, taş yol, doğal taş yol, kare taş yol, toprak yol veya asfaltlama tarzında yürüyüş yolu yapılır.
  • Ahşaptan yürüyüş yolu: tamamen ahşap malzemeler, kütükler kullanılarak yapılan yürüyüş yoludur. doğal bir görünüm kazandırır.
  • Dolamit taşlarla yürüyüş yolu: Sadece beyaz dolamit taşları ile yürüyüş yolları yapılmakta. İsteğe bağlı olarak beyaz ve gri tonlarda karışık yürüyüş yolları da yapılmaktadır.
  • Kırmızı tuğla ile yürüyüş yolu: Dikdörgen şeklinde kırmızı tuğla kullanarak yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Yürüyüş Yolu Yapımı

taşla yürüyüş yolu site alanı

Bahçelere, site alanlarına, alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım alanlarına en uygun yürüyüş yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımında kullanılan malzeme ve ürünlerimiz birinci sınıf olup garantili ürünlerden oluşmaktadır. Yürüyüş yolları yapımı alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanacağınız alanlara en uygun yürüyüş yolu modeli seçilerek sizlere çözümler sunulmaktadır. Bahçenizde en uygun yürüyüş yolları yapmak için sizlere hizmet veriyoruz. Yürüyüş yolları için fiyatlandırma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Recommended Posts

Ay takvimine göre ağaç budama

Ay takvimine göre ağaç budama, Ay takvimine göre ağaç budama ve ağaç kesme nasıl yapılmalıdır? ay takvimine göre kimler ağaç keser? ay takvimine göre ağaç kesme doğru mu? ay takviminde ağaç budama zamanları? ay takviminde bitki budama, ay takviminde ağaç kesme. Ay takvimine göre budama yapmak eski dönemlerde önemsenen iyi bir gelenek idi. Ay takvimine […]

tunahun 

Üsküdar peyzaj şirketleri

Üsküdar peyzaj, Üsküdar’da peyzaj ve bahçıvanlık ile ilgili sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Bahçe tasarımı ve bahçe düzenleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Üsküdar peyzaj tasarımları deneyimli ekiplerle yapılmaktadır. Üsküdar peyzaj firması, Tunahun olarak sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Peyzaj düzenleme de ölçü nasıl olmalıdır; Ölçü algılaması mekanlar arası karşılaştırmaya ve değerlendirmeye bağlı olarak yapılır. İşlem yapılacak olan […]

tunahun 

İstanbul Ağaç Budama Şirketleri

Ağaç Budama ağaç kesimi şirketleri genellikle peyzaj firmaları olarak bilinir. Bünyemizde bulunan belgeli ağaç budama ustaları ile deneyimli personeller aracılığı ile budama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul ağaç budama ve ağaç kesimi hizmeti veren bir peyzaj şirketimiz vardır. 🌲 (Ağaç) budama ve ağaç bakımı için peyzaj şirketimiz Tunahun sizlere çözümler sunacaktır. Fiyat almak için bizi arayarak iletişim […]

tunahun 

Leave A Comment