Yürüyüş Yolları Yapımı

tunahun 

Yürüyüş Yolları Nasıl Yapılır?

yürüyüş yolu yapımı

Bahçelere yürüyüş yolları yapılır, Yürüyüş yolları nasıl tasarlanır, taşlarla yürüyüş yolları, bahçelere patika yol yapımı, yürüyüş yolları, yürüyüş yolları açma, yürüyüş yolları tasarlama, yürüyüş yolları yapan firma, yürüyüş yolları yapan şirketleri, yürüyüş yolu yapan peyzajcılar, yürüme yolları yapma, Bahçe yürüme yolu yapımı, Bahçeye çakıl taşı döşeme, Bahçe taş döşeme, Bahçe Yolu düzenleme, Çim Taşı Kalıbı, Bahçe Taşı Koşu Yolu zemini yapma, Ahşap Yürüme Yolu, Yürüyüş Yolu, Patika yol yapma alanlarında Tunahun Peyzaj olarak hizmet verilmektedir. Bahçe ve site alanlarına, villalara en güzel tasarımı yaparak yürüme yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel yürüyüş yolları yapımı hizmetleri verilmektedir. Kurumsal çözümlerle yürüyüş yolları yapılır.

Yürüyüş yolları nerelere yapılır?

yürüyüş yolları yapımı istanbul

Peyzaj alanlarına, bahçelere, ormanlık alanlara, sitelerin içerisinde, fabrika yeşil alan içerisine vb istediğiniz yerlere doğal yürüyüş yolları yapabilmekteyiz. Geniş veya küçük bahçelere en uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Parkur ve patika yollar için size çözümler sunmaktayız. Yürüyüş yolu hazırlama Bahçe ve sitelere en uygun standartlara uygun yürüyüş yolları yapılmaktadır. Yürüyüş yollarının hangisi bahçenize uygun ise o size önerilmektedir. Bahçenizde sırıtmayacak bahçeniz ile uyumlu olan yürüyüş yolları yapılmaktadır.

yürüyüş yolu

Yürüyüş Yolu Çeşitleri Nelerdir?

  • Toprak Yürüyüş Yolları: Doğal veya yeni açılmış sıkıştırılmış ham yollardır. Herhangi bir yüzey kaplaması yapılmayan yollardır. Toprakları sertleştirilerek yağmurlarda çamur olması engellenir. Sert topraktan yapılır.
  • Patika Yürüyüş Yolları: Yanlarına çiçek ve bitkilerden oluşturarak açılan patika yollardır. Taş veya çimlerden ayıklanır.
  • Doğal Taşlarla Yürüyüş Yolları: Seçeceğiniz taş modelleri veya doğal dere taşları ile yürüyüş yolu tasarlamaktır. Uygun taşlarla doğal yürüyüş yolları yapılmaktadır.
  • Bahçelere yürüyüş yolu: Bahçelere açılacak yürüyüş yolları bahçenize en uygun, taş yol, doğal taş yol, kare taş yol, toprak yol veya asfaltlama tarzında yürüyüş yolu yapılır.
  • Ahşaptan yürüyüş yolu: tamamen ahşap malzemeler, kütükler kullanılarak yapılan yürüyüş yoludur. doğal bir görünüm kazandırır.
  • Dolamit taşlarla yürüyüş yolu: Sadece beyaz dolamit taşları ile yürüyüş yolları yapılmakta. İsteğe bağlı olarak beyaz ve gri tonlarda karışık yürüyüş yolları da yapılmaktadır.
  • Kırmızı tuğla ile yürüyüş yolu: Dikdörgen şeklinde kırmızı tuğla kullanarak yürüyüş yolları yapılmaktadır.

Yürüyüş Yolu Yapımı

taşla yürüyüş yolu site alanı

Bahçelere, site alanlarına, alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım alanlarına en uygun yürüyüş yolları yapmaktayız. Yürüyüş yolları yapımında kullanılan malzeme ve ürünlerimiz birinci sınıf olup garantili ürünlerden oluşmaktadır. Yürüyüş yolları yapımı alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanacağınız alanlara en uygun yürüyüş yolu modeli seçilerek sizlere çözümler sunulmaktadır. Bahçenizde en uygun yürüyüş yolları yapmak için sizlere hizmet veriyoruz. Yürüyüş yolları için fiyatlandırma talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Recommended Posts

Erguvan Ağacı Özellikleri ve Kokusu

Erguvan Ağacı, Erguvan Ağacı dokuz – on metre yüksekliğine kadar boy atabilen, baklagiller familyasından olan ve kokusu güzel olan bir ağaç türüdür. Yeni yetişen Erguvan ağacının rengi kırmızı ve mor ilen yetişkinliğe adım attığı sıralarda yeşil – mavi renkte olabilir. Erguvan’ın çiçek boyları 2 cm civarındadır. Erguvan ağır olmayan bütün topraklarda yetişe bilen ender bitki […]

tunahun 

Türkiye’de Yetişen Gül Çeşitleri

Türkiye’de yetişen gül çeşitleri nelerdir? Türkiye’de yetişen güller çeşitli alanlarda kullanılır. Gül suyu, gül yağı ve çeşitli kimyasal ürünlerde yan madde olarak oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’de yetişen güller Peki Türkiye’de biline gül isimleri nelerdir size bu konuda kısa bir bilgi vermeye çalışacağız. Özellikle kırmızı, beyaz ve pembe çeşitleri ile çok güzel kokan gül […]

tunahun 

Bonsai Ağaçlarının Özellikleri

Bonsai bir süs bitkisi veya çiçek değil, bir yetiştirme sanatıdır. İlk olarak Çin’de ortaya çıktı ve kelime oyunu olarak biliniyor. Bonsai ağaçları minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilmiş dallar, dikkatli budama ve yetiştirme sayesinde minyatür bir ağaç görünümüne sahiptir. Işık gereksinimi, Bonsai parlak çevreyi sever; ancak doğrudan güneş ışığına maruz […]

tunahun 

Leave A Comment