Şimşir Ağacı Nasıl Budanır?

Şimşir Ağaçları Budama

Şimşir Ağacı Budama

Şimşir ağaçları genel olarak 1,5 m uzunluğundadır. Bahçelerde ve peyzaj alanlarında çok fazla kullanınır. Normal şimşir ağacının yanında Osmanlı Şimşir Ağacı olarak bilinen bir türde vardır. Şimşir ağaçlarını budama hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Şimşir ağaçlarını düzenli olarak budama ve bakım yapmaktayız. Bahçelerde bulunan herdem yeşil bitkilerinizi uygun bir standartta budayarak iyi bir görünüm kazandırmaktayız. Şimşir ağacı budama için size hizmet verilir. Şimşir ağaç türlerinin budaması ve bakımı, hastalıklarla mücadele çalışması ve gerektiğinde ialçlanması yapılmaktadır. Tunahun Peyzaj güvencesi ile size çözümler sunmaktayız.

“Şimşir bir çalı türü olarak bilinir”

Şimşir Ağacı Çeşitleri

Osmanlı Şimşiri; Bodur ve küçük, yuvarlak habituslu bir çalıdır. Dar olarak oval şekilde olan yaprakları 1.5 cm. uzunluğundadır ve ince dokuludur.

Şimşir; Büyük bir çalıdır, yaprakları kalın, deri gibi, koyu renkli, yuvarlak veya oval şekildedir. Aya düz değildir, alt yüzü kaşık gibi çukurdur.

Şimşir Ağacı Budama

Bahçelerde ve iş yerleri peyzaj alanlarında bulunan şimşir ağaçları budaması yapılır. Şimşir ağaçları budama ve bakımlarıiçin sizlere uzman personelelrimiz ile hizmet vermekteyiz. Şimşir ağaçlarını çeşitli şekillerde budayarak görsel açıdan iyi bir görüntü elde etmekteyiz.