Sarıyer Bahçe Bakımı

0 Comments

Sarıyer bahçe bakımı yapan firmalar

Sarıyer ilçesinde bahçe bakımı ile ilgili tüm işlemleri Tunahun peyzaj olarak sizlere sunmaktayız. uzun yıllardır peyzaj sektöründe var olmanın verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet odaklı profesyonel çözümler sunmaktayız. Sizin de bildiğiniz gibi İstanbul şehrinde artan nüfus ve şehir stresi nedeni ile birçok kişi yeşil alanlara hasret duymakta ve ufak ya da büyük çapta bahçelerini kendi zevklerine düzenleyip ferah ve nezih bir ortam oluşturmak istemektedir.

Sarıyer Bahçe Yapımı Uygulama

Tunahun peyzaj olarak Sarıyer bahçe bakımı konusunda bu tür taleplerinizi karşılamaktayız. Bahçe bakımı ve bitki yetiştirme peyzaj düzenleme birçok kişi için bir stres atma ve hobidir. Uygulamada sıkıntı yaşadığınız noktalarda uzman ekiplerle sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bahçe düzenlemesi yapılacağı zaman birçok hususa dikkat etmek gerekmektedir. Bahçe düzenlemede ilk dikkat edilmesi gereken husus toprak analizidir. Sağlıklı ve iyi olmayan bir toprakta çiçek ya da herhangi bir bitkiyi yetiştirmek oldukça zor bir işlemdir. Bundan dolayı bahçe düzenlemesi yapmak istediğinizde ilk olarak toprak analizini gerçekleştirmeniz gerekmektedir ve toprağınız duruma göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Sarıyer Bahçe Bakım Hizmeti

Toprağınızda yabancı ot veya yabancı madde bulunuyor ise ilk önce bunların iyice temizlenmesi ve toprağınız havalandırılması gerekmektedir. Bahçenizin büyüklüğüne göre çapa kullanarak elle ya da bahçeniz büyükse çapa makineleri ile bu işlemleri yapabilirsiniz. Toprak analizi yaptığınız zaman toprak mineral ve besin bakımından zengin değilse gübreleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Bahçe bakımınız ile alakalı toprak analizi yapıldığında gübre kullanmadan önce mutlaka bir uzmandan fikir alın bilinçsiz bir şekilde gübre kullanımı toprağın daha kötü duruma gelmesine sebep olabilir. Konu ile lakalı detaylı bilgi edinmek işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yaptıra bilmek için bizimle irtibata geçip uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Sarıyer Bahçe Bakım Peyzaj Firması

Tunahun olarak Sarıyer bölgesinde bahçe bakımı ve düzenleme hizmetleri vermekteyiz. Sarıyer Bahçe Bakımı Yapan Firmalar, Sarıyer Bahçe Bakımı, Bahçe düzenleme Sarıyer, Sarıyer bahçe tasarımı, Sarıyer Bahçe İlaçlama, Sarıyer Peyzaj bahçe uygulama

Sarıyer Bahçe Düzenleme ve Peyzaj Uygulama

Bahçeköymerkez, Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıtepe (Derbent) Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatihsultanmehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazımkarabekir (Dağevleri), Kemer Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Maden Mahallesi, Pınar Mahallesi, Poligon Mahallesi, Pttevleri Mahallesi, R.Feneri-Garipçe, Reşitpaşa Mahallesi, Rumelihisarı Mahallesi, Rumelikavağı Mahallesi, Sarıyer Merkez, Tarabya, Uskumruköy, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallelerinde bahçe bakımı ve peyzaj uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir