Periyodik Bahçe Bakımı

0 Comments

Periyodik Bahçe Bakımı Yapma

Periyodik olarak bahçe bakımları, site kullanım alanları, özel mülk ve arazilerde periyodik bahçe bakımları ve temizliği yapılmaktadır.

Periyodik Bahçe Bakımı
  • Haftalık Periyodik Bahçe Bakımı; Haftada bir bahçelerinizin bakımı ve onarımı, bitki ve çalı türlerinin bakımı ve çim düzenleme yapılır.
  • 15 Günlük Periyodik Bahçe Bakımı; İki haftada bir bahçıvan ve bahçe uzmanlarımız bahçeleirn genel bakım ve onarımı, ağaç ve ağaççıkların budadanma işlemlerini ve çim biçimi ve onarımı yapılmaktadır.
  • Aylık Periyodik Bahçe Bakımı; Her ay belirlenen günde bahçe bakım, ilaçlama, bitkilerin sulanması, çim kesme, budama, sulama, ilaçlama vesaire hizmetleriniz giderilmektedir. Doğan bahçenin uzun bir ömre sahip olması için bakım önemlidir.
  • Yıllık bahçe bakımı; Her ayın belirli günlerinden gelinerek bahçelerinizin genel bakımı yapılmaktadır. Budama, çim ekimi, çim biçimi, çiçeklerin bakımı, çalı türlerinin budanması, zararlılarla mücadele vb alanlarda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Periyodik Bahçe Bakımı istanbul

İstanbul’da periyok bahçe bakım hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’da en iyi bahçeleri size uyguluyoruz var olan bahçelerinizi revize ederek yeni ve kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bahçe düzenleme veya Peyzaj tasarımı yapılacağı zaman özellikle engebeli araziler söz konusu olduğunda arazi durumları peyzaj tasarımında en çok öne çıkan faktördür. Düzenli bahçe bakımları Peyzaj tasarımına yön veren ana faktör olmaktadırlar. Peyzaj tasarımcısı mevcut araziyi belli bir sınırlar dahilinde değiştirerek farklı düzenlemeler meydana getirebilir. Fakat bu yapılacak olan müdahalenin belli bir ölçüde olması gereklidir. Periyodik bahçe bakımı için size kurumsal çözümler sunmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir