Bahçe yapmak istiyorum

Bahçe yapmak istiyorum

Evinizin önünde kullanışlı bir alan veya geniş bir balkona sahipseniz güzel bir bahçe yaparak, dinlenebileceğiniz bir alan yapabilirsiniz. Bir bahçe yapmaya karar verdiğiniz zaman ilk evvel toprağın verimi önem kazanmaktadır. Eğer verimsiz bir toptan olduğunu düşünüyorsanız doğal gübreleme yöntemi ile toprağı zenginleştiriniz. İkinci önemli konu drenaj sulama sistemidir. Otomatik sulama sistemi kuracaksanız bunu plânlamayız gerekiyor. Bahçenize dikeceginiz bitkilerin mevsimine uygun; ve birbiri ile uyumlu olmasına azami dikkat ediniz.

Bahçe Yapmak İstiyorum

Bahçe yaptırmak istiyorum

Bahçenizin alacağı güneş ışığına uygun çiçek ve ağaçlar seçmeniz dinlenme alanını en güzel yere kurmanız önemlidir. Yeşil yapraklı bitkileri çok seviyorsanız herdem yeşil bitki ve çalı türleri ile bahçenizi yapmanız iyi olur. Bu türlerin önlerine güzel çiçekler dikilerek bahçe görsel açıdan güzel bir görünüm sağlar. Bahçelere uygun ağaçlar dikerek bahçenize değer katabilirsiniz. Yapılacak bahçenin durumuna göre yürüyüş yolu, doğal taşlarla yapılabilir.

Villaya bahçe yaptırmak istiyorum

Profesyonel peyzaj uzmanları ile size en güzel bahçe alanları kuruyoruz. Bahçe düzenleme için bahçenize uygun bitki ve ağaçlar seçilir, çim uygulama yapılır ve uygunsa bahçe duvarı ile çevrilebilir.