Bahçe Bakımı

tunahun 

Bahçe Bakımları Nasıl Yapılır?

bahçe bakımı

İstanbul’da bahçe bakımı hizmetleri. Bahçe bakımlarınızı düzenli ve periyodik olarak yapmaktayız. Bahçe bakımı, çim bakımı, budama, ilaçlama, zararlılarla mücadele, fidan dikimi, çiçeklendirme, ağaç dikme, gübreleme, yürüyüş yolları yapma vb. Bahçelerde yapacağımız hizmetler şu şekildedir. İstanbul bahçe bakımı, bahçe bakımı yapma, bahçe bakımları, bahçe bakım hizmetleri verilir.

Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçe bakımında çim alanı düzenleme; Bahçelerde bulunan çimlerin düzenlenmesi, çimlerin kesilmesi, çimlerde zararlılarla mücadele, çim ekimi veya periyodik olarak bakım hizmeti vermekteyiz.

bahçe bakımı hizmetleri İstanbul

Bahçe bakımında çiçeklendirme; Yeni bahçe yapımında bahçenize göre uygun en iyi çiçek seçimleri, bahçenizde hali hazırda çiçek varsa onların bakımı ve yenilenmesi alanlarında hizmet verilir.

Bahçe bakımı gübreleme; Bahçe bakımında bitkilerin daha verimli ve uzun ömürlü olması için isteğe bağlı olarak veya toprak durumuna bakılarak % 75 hayvansal gübre akrışımı ile bahçeler gübrelenir.

Bahçe bakımı çalı dikme; bahçelerinizde bulunan çalı türlerinin budanması ve bakımı, çalı türlerine uygun çiçek ekimi veya bahçede çalı türü bitki yok ise uygun çalı bitkilerinin dikimi yapılır.

Bahçe bakımı yürüyüş yolu: Hazır olan bahçenizin şekline göre uygun yürüyüş yolları yapılır. Taşlardan veya ahşap uygulamadan yürüyüş yolları çalışması yapılmaktadır.

Bahçe bakımı zararlılarla mücadele; bahçelerde çimlere veya bitkilere, ağaçalra zarar veren bitki ve böcek türlerinin yok edilmesi için duruma göre bahçe ilaçlama yapılmaktadır.

Bahçelerde genel bakım hizmeti; ister periyodik ister bir kerelik bahçelerde eksiklikler kontrol edilerek bahçenin genel bir temizliği yapılmaktadır.

Recommended Posts

Ay takvimine göre ağaç budama

Ay takvimine göre ağaç budama, Ay takvimine göre ağaç budama ve ağaç kesme nasıl yapılmalıdır? ay takvimine göre kimler ağaç keser? ay takvimine göre ağaç kesme doğru mu? ay takviminde ağaç budama zamanları? ay takviminde bitki budama, ay takviminde ağaç kesme. Ay takvimine göre budama yapmak eski dönemlerde önemsenen iyi bir gelenek idi. Ay takvimine […]

tunahun 

Üsküdar peyzaj şirketleri

Üsküdar peyzaj, Üsküdar’da peyzaj ve bahçıvanlık ile ilgili sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Bahçe tasarımı ve bahçe düzenleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Üsküdar peyzaj tasarımları deneyimli ekiplerle yapılmaktadır. Üsküdar peyzaj firması, Tunahun olarak sizlere çözüm ortaklığı sunmaktayız. Peyzaj düzenleme de ölçü nasıl olmalıdır; Ölçü algılaması mekanlar arası karşılaştırmaya ve değerlendirmeye bağlı olarak yapılır. İşlem yapılacak olan […]

tunahun 

İstanbul Ağaç Budama Şirketleri

Ağaç Budama ağaç kesimi şirketleri genellikle peyzaj firmaları olarak bilinir. Bünyemizde bulunan belgeli ağaç budama ustaları ile deneyimli personeller aracılığı ile budama hizmeti alabilirsiniz. İstanbul ağaç budama ve ağaç kesimi hizmeti veren bir peyzaj şirketimiz vardır. 🌲 (Ağaç) budama ve ağaç bakımı için peyzaj şirketimiz Tunahun sizlere çözümler sunacaktır. Fiyat almak için bizi arayarak iletişim […]

tunahun 

1 Comment

  1. Ekrem

    Bahcemin bakımı için fiyat almak istiyorum yeriniz nerede

Leave A Comment