Bahçe Bakımı

tunahun 

Bahçe Bakımları Nasıl Yapılır?

bahçe bakımı

İstanbul’da bahçe bakımı hizmetleri. Bahçe bakımlarınızı düzenli ve periyodik olarak yapmaktayız. Bahçe bakımı, çim bakımı, budama, ilaçlama, zararlılarla mücadele, fidan dikimi, çiçeklendirme, ağaç dikme, gübreleme, yürüyüş yolları yapma vb. Bahçelerde yapacağımız hizmetler şu şekildedir. İstanbul bahçe bakımı, bahçe bakımı yapma, bahçe bakımları, bahçe bakım hizmetleri verilir.

Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçe bakımında çim alanı düzenleme; Bahçelerde bulunan çimlerin düzenlenmesi, çimlerin kesilmesi, çimlerde zararlılarla mücadele, çim ekimi veya periyodik olarak bakım hizmeti vermekteyiz.

bahçe bakımı hizmetleri İstanbul

Bahçe bakımında çiçeklendirme; Yeni bahçe yapımında bahçenize göre uygun en iyi çiçek seçimleri, bahçenizde hali hazırda çiçek varsa onların bakımı ve yenilenmesi alanlarında hizmet verilir.

Bahçe bakımı gübreleme; Bahçe bakımında bitkilerin daha verimli ve uzun ömürlü olması için isteğe bağlı olarak veya toprak durumuna bakılarak % 75 hayvansal gübre akrışımı ile bahçeler gübrelenir.

Bahçe bakımı çalı dikme; bahçelerinizde bulunan çalı türlerinin budanması ve bakımı, çalı türlerine uygun çiçek ekimi veya bahçede çalı türü bitki yok ise uygun çalı bitkilerinin dikimi yapılır.

Bahçe bakımı yürüyüş yolu: Hazır olan bahçenizin şekline göre uygun yürüyüş yolları yapılır. Taşlardan veya ahşap uygulamadan yürüyüş yolları çalışması yapılmaktadır.

Bahçe bakımı zararlılarla mücadele; bahçelerde çimlere veya bitkilere, ağaçalra zarar veren bitki ve böcek türlerinin yok edilmesi için duruma göre bahçe ilaçlama yapılmaktadır.

Bahçelerde genel bakım hizmeti; ister periyodik ister bir kerelik bahçelerde eksiklikler kontrol edilerek bahçenin genel bir temizliği yapılmaktadır.

Recommended Posts

Erguvan Ağacı Özellikleri ve Kokusu

Erguvan Ağacı, Erguvan Ağacı dokuz – on metre yüksekliğine kadar boy atabilen, baklagiller familyasından olan ve kokusu güzel olan bir ağaç türüdür. Yeni yetişen Erguvan ağacının rengi kırmızı ve mor ilen yetişkinliğe adım attığı sıralarda yeşil – mavi renkte olabilir. Erguvan’ın çiçek boyları 2 cm civarındadır. Erguvan ağır olmayan bütün topraklarda yetişe bilen ender bitki […]

tunahun 

Türkiye’de Yetişen Gül Çeşitleri

Türkiye’de yetişen gül çeşitleri nelerdir? Türkiye’de yetişen güller çeşitli alanlarda kullanılır. Gül suyu, gül yağı ve çeşitli kimyasal ürünlerde yan madde olarak oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Türkiye’de yetişen güller Peki Türkiye’de biline gül isimleri nelerdir size bu konuda kısa bir bilgi vermeye çalışacağız. Özellikle kırmızı, beyaz ve pembe çeşitleri ile çok güzel kokan gül […]

tunahun 

Bonsai Ağaçlarının Özellikleri

Bonsai bir süs bitkisi veya çiçek değil, bir yetiştirme sanatıdır. İlk olarak Çin’de ortaya çıktı ve kelime oyunu olarak biliniyor. Bonsai ağaçları minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilmiş dallar, dikkatli budama ve yetiştirme sayesinde minyatür bir ağaç görünümüne sahiptir. Işık gereksinimi, Bonsai parlak çevreyi sever; ancak doğrudan güneş ışığına maruz […]

tunahun 

1 Comment

  1. Ekrem

    Bahcemin bakımı için fiyat almak istiyorum yeriniz nerede

Leave A Comment