Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımları Nasıl Yapılır?

bahçe bakımı

İstanbul’da bahçe bakımı hizmetleri. Bahçe bakımlarınızı düzenli ve periyodik olarak yapmaktayız. Bahçe bakımı, çim bakımı, budama, ilaçlama, zararlılarla mücadele, fidan dikimi, çiçeklendirme, ağaç dikme, gübreleme, yürüyüş yolları yapma vb. Bahçelerde yapacağımız hizmetler şu şekildedir. İstanbul bahçe bakımı, bahçe bakımı yapma, bahçe bakımları, bahçe bakım hizmetleri verilir.

Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçe bakımında çim alanı düzenleme; Bahçelerde bulunan çimlerin düzenlenmesi, çimlerin kesilmesi, çimlerde zararlılarla mücadele, çim ekimi veya periyodik olarak bakım hizmeti vermekteyiz.

bahçe bakımı hizmetleri İstanbul

Bahçe bakımında çiçeklendirme; Yeni bahçe yapımında bahçenize göre uygun en iyi çiçek seçimleri, bahçenizde hali hazırda çiçek varsa onların bakımı ve yenilenmesi alanlarında hizmet verilir.

Bahçe bakımı gübreleme; Bahçe bakımında bitkilerin daha verimli ve uzun ömürlü olması için isteğe bağlı olarak veya toprak durumuna bakılarak % 75 hayvansal gübre akrışımı ile bahçeler gübrelenir.

Bahçe bakımı çalı dikme; bahçelerinizde bulunan çalı türlerinin budanması ve bakımı, çalı türlerine uygun çiçek ekimi veya bahçede çalı türü bitki yok ise uygun çalı bitkilerinin dikimi yapılır.

Bahçe bakımı yürüyüş yolu: Hazır olan bahçenizin şekline göre uygun yürüyüş yolları yapılır. Taşlardan veya ahşap uygulamadan yürüyüş yolları çalışması yapılmaktadır.

Bahçe bakımı zararlılarla mücadele; bahçelerde çimlere veya bitkilere, ağaçalra zarar veren bitki ve böcek türlerinin yok edilmesi için duruma göre bahçe ilaçlama yapılmaktadır.

Bahçelerde genel bakım hizmeti; ister periyodik ister bir kerelik bahçelerde eksiklikler kontrol edilerek bahçenin genel bir temizliği yapılmaktadır.