Bahçe bakımı yapan şirketler

Bahçe bakımı yapan şirket

Tunahun Peyzaj bahçe bakım işleriniz yapmaktadır. Bahçe bakımı ve bahçe temizleme hizmetleri verilmektedir. Bahçe projelerinizi birlikte hayata geçiriyoruz. Bahçe uygulama ve peyzaj tasarımı ile ilgili her türlü işlerinizi uzman ekiplerimiz öncülüğünde yapmaktayız. Yeşil alanlar, çeşitli ağaçlar, çalı türleri, çiçek çeşitleri ve rulo çim serme işlerinizi yapmaktayız.

Bahçe bakım işi yapan şirketler

Bahçelerin düzenlenmesi, periyodik bakımları, çim bakımı ve havalandırma, bahçe duvarları yapma, bahçenize mevsimine göre uygun ağaç dikme, çeşitli çalı ve çiçek türleri uygulama, ağaç ve bitki dipleri havalandırma, zararlılarla mücadele, ve bahçe ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Genel bahçe temizliği dağınık bahçeleri toparlama, gereksiz bitkilerin kaldırılması, budama, çimleri yenileme. Bahçelere taş duvar uygulama, bahçelere şömine yapma, yeşil alan aralarına yürüyüş yollarının yapılması, duvar uygulama hizmetimizde mevcuttur.

Bahçe Bakımı Şirketleri

Bahçeleriniz büyük veya küçük olsun fark etmez, görsel güzellikler katmak için bizi arayabilir veya tasarladığınız projeleri uygulama aşamasında sizlere destek olmaktayız. Kurumsal hizmetler sunan firmamız alanında uzman personel ve birikimli ekipleri ile her yerde size çözümler sunabilmektedir. Peyzaj uygulama ve bahçe bakımları, yeni bahçe yapma ve tasarlama alanlarında sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Peyzaj ve bahçe bakım işleriniz için bizi arayarak fiyat alabilir destek talebinde bulunabilirsiniz.