bahçe bakımı yapan firmalar

bahçe bakımı yapan firma

Tunahun Peyzaj ve bahçe tasarımı uygulama hizmetleri olarak bahçe bakımı yapmaktayız. Bahçe bakımı hizmeti almak için uzman ekiplerimiz ile size sorunsuz bir iş çıkarmaktayız. Bahçe bakımı yapan firma Tunahun olarak sizlere en iyi hizmeti sunar ve % 100 müşteri memnuniyetli odaklı hizmetler sunabiliriz.

bahçe bakım hizmetleri

Bahçelerde çim alanlarının bakımı, ekimi ve çim biçme; bitki budama, ağaç budama ve bitki dikme, zararlılar ile mücadele kamelya yapımı, yürüyüş yolları yapımı gibi bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bahçe bakım hizmeti Çim alanı oluşturulacak bölgede kullanılacak olan bitkilerin dolgun, sağlıklı, kuvvetli kök sistemine sahip boyutları birbiriyle uyumlu, simetrik böcek ve hastalıklardan arınmış olup gövde kabukları duru ve lekesiz rüzgar, don ve güneş gibi doğal etkenlerden zarar görmemiş sağlıklı olması gerekmektedir. Bitki boyutuna ve türüne göre çıplak köklü, topraklı, kaplı, saksılı ya da tenekeli olarak fidanlıklardan veya bunların yetiştiriciliğini yapan üretici firmalardan temin edilebilir.

bahçe bakım firmaları

Villa bahçeleri site dinlenme ve bahçe bakımları, biçme, dikme, düzen verme, budama işlerini için bizi arayabilirsiniz. Bahçe bakımı firması olarak Çim alanının bakımı yapılır. Ekimini yaptığınız çim alanının bakımı belli periyotlarda düzenli olarak yapılmalıdır. Bahçe bakımı yapan firmalar İstanbul Çim bakımının bakım işlemi sırasıyla şu şekildedir. Çim biçimi, temizlik, çapalama, gübreleme, sulama, budama, zararlılarla mücadele. Tunahun bahçe bakımı şirketi‘dir. Peyzaj uygulama ve alanına giren bütün işleri yapmaktadır.