Ataşehir Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımı Yapan Firma Ataşehir

Özel bahçelerinize uygun peyzaj uygulama, ağaçlandırma, çim serbe ve zararlılarla mücadele yapılmaktadır. Hazır var olan bahçelerinizin bakımı, bitki dikimi, çiçeklendirme, taş duvarlar veya yürüyüş yolları yapmaktatyız. Ataşehir’de bahçe bakımı ve temizliği hizmeti sunan firmamız farklı ve yenilikçi çözümler sunmaktadar.

Ataşehir Bahçe Bakımı

Bahçe Peyzaj Uygulama

Atıl veya dağınık bahçelerinize yeni projeler sunuyoruz. Bahçelerinizi canlandırmakta ve bahçe bakımlarınızı sürekli yapmaktayız. Toprak değiştirme, çim ekimi, çim serme, bitki ve ağaccıklar ile bahçenizi canlandırıyoruz. Deneyimli ekipler ile sorunsuz bir bahçe tasarımı için bizi arayabilirisniz.

Ataşehir Ağaç Dikme, Bahçelerinize istediğiniz ağaç türleri (Coğrafi oalrak uygun olan bitki türleri) dikebilmekteyiz. İstediğiniz boyda veya fidan olarak meyve veren veya meyve vermeyen ağaçlar ile bahçenizi süslüyoruz. Ağaç dikme, ağaççık dikimi ve bitki dikme uzanlarımız ile ve bu ağaçların bakım ve budaması alanında faaliyet gösyermekteyiz. Bahçenize her dem yeşi bitkilerin ve çiçeklerin dikimini de yapabilmekteyiz. Bahçenizdeki alanlara göre özel süsleme ve güzelleştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Ataşehir bahçe düzenleme İşleri; Bahçe bakımı ve düzenlemesi ile ilgili bizden destek alabilirsiniz. Sizlere peyzaj mimarlığı alanında iyi bir çözüm önerileri sunuyoruz. Deneyimli ekipleirmiz ile bitki ve çim bakımı ile zararlılarla mücadele hizmeti sunulmaktadır. Bahçe bakımı firması Ataşehir