05347173480

Arnavut kaldırımı taş döşeme

Kaldırımlara Arnavut Taşı Döşeme

Kaldırımlara, yürüyüş yollarına,bahçe ve parklara arnavut kaldırımı taş döşeme hizmeti vermekteyiz. Arnavut kaldırım taşları döşeme alanında uzman bir ekiple sizlere kurumsal hizmetler sunuyoruz. Arnavut kaldırım taş döşeme işleriniz için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Tunahun Peyzaj firması olarak sizlere taş döşeme alanında da hizmet vermekteyiz. Özellikle kaldırımlara Arnavut taşı döşeme işlerinde deneyimli, profesyonel ekiplerimiz ile size hizmet vermekteyiz.

arnavut kaldırım taşı

Arnavut kaldırımı taşları döşeme

Taş işçiliği alanında profesyonel ustalar ile yapılacak taş döşeme işlerinizi birinci sınıf bir çalışma ile yapmaktayız. Projelendirme, fiyat alma, bilgi alma hibi hususlarda yardıma ihtiyacınız olursa bizi aramaktan çekinmeyiniz. Ücretsiz keşif yaparak işlerinizi takip etmekte ve fiyatlandırmaktayız. Arnavut taşı granitden yapıldığı için istediğiniz renklerde taş döşeme hizmeti verilir. Site içi ve kaldırımlara veya yürüyüş yollarına güzel bir görüntü sağlanması için farklı renklerde yapılarak güzel görüntüler elde edilmektedir. Dayanıklı ve sağlam bir taşdır. Arnavut kaldırım taşlarının döşenmeside kolaydır. Arnavut taşları granit küp taş kategorsinde olan bir taş çeşididir.

Arnavut taşı (kaldırım taşı) kullanılan alanları

Site alanları, parklar, bahçeler, yürüyüş yolları, kaldırımlar, işyeri önleri vb tercih edilen her uygun alana yapılmaktadır. Kaldırım taş uygulaması için size en iyi fiyat ve işçiliği verebelmekteyiz.

Kaldırım Taşı Çeşitleri Nelerdir?

 1. Akordiyon taşı
 2. Antik dekor taşı
 3. Aşık taşı
 4. Ay taşı
 5. Çim taşı
 6. Dekor taşı
 7. Düz taş
 8. Eliptik taş
 9. Kelebek taşı
 10. Petek taşı altıgen
 11. Sekizgen taş
 12. Yaprak taşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon taş duvar ustasıTrabzon taş duvar ustası

İçindekiler1 Trabzon’da Taş Duvar Yapımı2 Trabzon’da taş işçiliği hizmetlerimiz2.1 Trabzon Taş Duvar firması Trabzon’da Taş Duvar Yapımı Trabzon’da taş duvar işçiliği alanında sizlere hizmet verilmektedir. Karataş duvar yapımı, granit taş

Taş Duvar YapımıTaş Duvar Yapımı

İçindekiler1 Taş Duvar1.1 Taş Nasıl Kullanılır?1.2 Taş Duvar Temeli Nasıl Yapılır?1.2.1 Taş Duvar Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?1.2.1.1 Geleneksel Taş Duvar Yapım Teknikleri Taş Duvar Bahçe taş duvarlar, villa bahçesi duvarlar,