Sancaktepe Çim Biçme Şirketi

0 Comments

Sancaktepe Çim Biçme

Deneyimli firmalar ile çim biçme yapılır. Bahçelerinizin daha iyi bir görünüm ve yeşil alanlara kavuşması için bahçe ve site alanlarında çim biçme işlerinizi yapmaktayız. Şimdi uygun fiyatlara çim biçme ve çim bakım hizmeti veriyoruz. Sancaktepe Çim kesme hizmeti almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. En iyi bahçıvanlarımız ile çim biçme işlerinizi yapmaktayız. Çimlerin kesilmesi alanında size en iyi çzöümleri sunmaktayız.

Sancaktepe Çim Kesim Firması

Sancaktepe çim biçme

Sağlıklı bir çim biçme için yaptıracağınız çim ekiminin iyi olması gerekmektedir. Çİm ekimi ne kadar iyi olursa çim biçme işi o kadar kolay olur. Özelikle doğal gübreleme ve çimlerin ekimi çok önemlidir. Çim alanlarında çim tohumu ekme işlemini gerçekleştireceğimiz zaman çim tohumunu fazla miktarda kullanmak ekimin yapıldığı alandan daha fazla bitki çıkması anlamına gelir. Ancak bu durum rekabeti artırır ve birbirlerinin ışık almasını engeller. Bunun sonucunda da tohum sıklığından dolayı bu bölgede nem oranı artar ve hastalık etmenlerinin de etkisi ile çimde yanmalar başlar ve çim alanı ortadan kaybolur bundan dolayı çimlerin birbirleri ile rekabet etmemesi için tohum ile ekim gerçekleştirileceği zaman bir metrekare alana gereğinden çok fazla tohum kesinlikle atılmamalıdır. Fazla şekilde ekilen tohum çimlerin birbirlerini sıkıştırması sureti ile ölmelerine ve yok olmalarına sebep olur.

Sancaktepe Çim Bakımı

Çim bakımı, çimlerin havalandırılması, çimlerde zararlıları ayıklama, çimleri ilaçlama, çimleri hastalıklardan koruma çimlerin periyodik olarak bakımı doğal ve yeşil bir bahçe için oldukça önem arz etmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir