Peyzaj Firmaları İstanbul anadolu yakası

İstanbul Anadolu Yakasında Peyzajcılar

Peyzaj Firmaları İstanbul anadolu yakası, İstanbul anadolu Yakası Peyzaj Şirketleri, anadolu yakası peyzajcı, anadolu yakası peyzaj firması, anadolu yakası peyzaj, İstanbul anadolu yakasında peyzaj firmaları, anadolu yakasında peyzaj işi yapanlar, İstanbul anadolu yakası peyzaj şirketleri telefonu, İstanbul anadolu yakasında peyzaj firma adresleri

Anadolu Yakası Peyzaj Uygulama Firması

İstanbul Anadolu Yakasında Peyzajcılar

Anadolu yakasında peyzaj alanında sizlere hizmet sunan Tunahun Peyzaj bütün peyzaj işlerinizi yapmaktadır. Birinci sınıf bir işçilik ile peyzaj tasarımı ve uygulama proje çalışmaları yapılır. kumlu toprak, killi toprak, kireçli toprak, humuslu toprak, asit-nötr ve alkali topraklar, sığ toprak, derin toprak, taşlı toprak. Isı faktörü; her bitki türünün gelişmesini normal devam ettirebilmesi için uygun ortalama maksimum ve minimum derecesi vardır. Peyzaj Uygulama Anadolu Yakası Isı dereceleri bu değerlerin dışına çıktığında bitki yaşayamaz. Örnek vermek gerekir ise yüksel sıcaklıklara dayanıklı türler ardıç, oya ağacı, zakkum, alev ağacı, ateş dikeni, dişbudak, yalancı akasya gibi.  bitkiler genelde bol ışıklı yarı gölge ve gölge ortamları tercih eder ve saha rahat yaşarlar. Örnek vermek gerekir ise gölgede yetişen bitki türleri şunlardır; şimşir, kamelya, taflan, gardenya, ortanca, ormangülü. bitki su ihtiyacını yağış ve sulama suyu ile temin eder. Bitki gelişmesine hanın nisbi rutubetinin ve taban suyu seviyesinin büyük etkisi vardır. Örnek vermek gerekir ise kuraklığa dayanıklı bitki türleri şunlardır; dağ muşmulası, pampas otu, ardıçlar, oya ağacı, orman gülüdür.

Anadolu Yakası Peyzajcılar

Alanında deneyimli – tecrübeli peyzaj uzmanları, bahçe bakım elemanalrı, duvar ustaları, bahçıvanlar ile sizlere kalifiye ekiplerden oluşan eleman kadromuz ile destek vermekteyiz. En iyi bahçe peyzaj uygulama işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Anadolu Yakasında peyzaj alanında sizlere çözümler sunarız.