Zeytinburnu Bahçıvan Firması

Zeytinburnu Bahçıvan

Zeytinburnu bahçe düzenleme Bahçıvan hizmeti ve peyzaj uygulama hizmeti verilmektedir. Zeytinburnu bahçe bakımı, çim serme, ağaç dikme, bahçe çiçeklendirme, taş duvar yapımı vb hizmetleri vermekteyiz.

ümraniye bahçıvanları

Bahçeye fidan dikme, Fidan dikim zamanını belirleyen etkenler başlıca iklim, bitki türü, toprak koşulları ve sudur. Örnek vermek gerekir ise kış mevsimleri soğuk ve kurak yaşanan ve kışın yoğun bir kar örtüsünün olmadığı yerlerde ilkbahar mevsimi dikimi kış mevsiminde toprağın derinlere kadar donmadığı yoğun bir kar örtüsünün bulunduğu veya ılık yerlerde ise sonbahar mevsimi dikimi daha uygundur.

Zeytinburnu Bahçe Düzenleme, Toprağın sıcaklığı 2-7 derece olduğu zaman kök büyümesi olacaktır. Fidan dikimi esnasında esas dikkat edilecek husus kuruma ve donmadan korumak ve kökleri toprak nemi ile sıkıca temas ettirmektir. Kış mevsimleri çok sert olmayan veya toprağın karla örtülü bulunması sebebi ile toprağın derin kısımlarına kadar donmadığı bölgelerde fidanlara sonbahar mevsimi dikimi uygulanır. İlkbahar mevsiminde gerçekleştirilecek olan fidan dikimlerinde geç kalınır ise çok tehlikeli olur. Fidanların tutma oranı düşer.