Tunahun Peyzaj Firması

0 Comments

İstanbul’da peyzaj Firması

peyzaj, peyzajcı, peyzajcılar, peyzaj firmaları

Tunahun Peyzaj İstanbul’da kurulmuş resmi bir firmadır. Peyzaj hizmetleri, bahçe bakımları, budama, bahçe duvarları vb alanlarda kurumsal çalışmalar yapan bir firmadır. Tunahun Peyzaj olarak bütün ihtiyaçlarına cevap verecek alt yapı ve birikime hazırız. Firmamız sizlere en iyi kurumal çözümler sunmakta ve kendi personeli ile hizmet vermektedir. İstanbul’da bütün ilçe ve mahallelere servis hizmetimi mevcuttur. Peyzaj firmamızın İstanbul’da iki yerde şubesi vardır. Peyzaj dairesine giren her türlü işlerinizde sizlere sizlere uzman peyzaj mimarları, bahçıvanlar ve bahçe uzmanlarımız ile size hizmet verilmektedir. Peyzaj şirketi olarak size her türlü hizmet ve çözümleri sunmaktayız. Yeni peyzaj tasarım uygulaması yapılmaktadır.

Peyzajcı

Peyzaj tasarımı yapılacağı zaman özellikle engebeli araziler söz konusu olduğunda arazi durumları peyzaj tasarımında en çok öne çıkan faktördür. Peyzaj tasarımına yön veren ana faktör olmaktadırlar. Peyzaj Uygulama Peyzaj tasarımcısı mevcut araziyi belli bir sınırlar dahilinde değiştirerek farklı düzenlemeler meydana getirebilir. Fakat bu yapılacak olan müdahalenin belli bir ölçüde olması gereklidir. Peyzaj yapma Arazinin doğal yapısını bozmadan düzenleme yapılmalıdır. Bundan farklı şekilde yapılacak olan işlemler arazinin doğal yapısını ve görüntüsünün yok olmasına sebep olabilir. Doğal ya da düzenlenmiş olan arazi biçimleri çok farklı amaçlarla kullanılmaya uygundur. Peyzaj uygulanacak yer Örnek vermek gerekir ise arazi seviye farkları dolaşım türlerini veya arazi kullanımlarını ayırabilir. Arazide bulunan küçük bir hendek görüş ve etki alanını etkilemeden fiziksel bir engel sağlayabilir. Arazinin içerisinde bulunan tepe rüzgar açısından korunma işine yarayabilir.

Peyzaj Tasarım Firması

İstanbul peyzaj şirketi olarak Atıl alanların veya kullanıma açmak istediğiniz bahçelerin düzenlenmesi, uygun bitkilerin ile göz alıcı bir hale gelmesi için bizi aramanız mümkündür. Sizlere bahçe tasarımı alanında profesyonel hizmetler sunmaktayız. İstanbul bahçe tasarım işleri için kalifiye ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Peyzaj Bahçe düzenleme, toprak doldurma, bitki kökleri tazeleme, çim ekme ve biçme zararlılar ile mücadele, bahçıvan ve peyzaj alanında sizlere kurumsal hizmetler sunmaktayız. Bahçelerinizi düzenliyoruz. Bahçe tasarımı ve düzenleme bakım için sizlere hizmet sunuyoruz. İstanbul’da peyzaj düzenleme işleriniz için bizi arayarak ücretsiz fiyat alabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasında peyzaj ve bahçe tasarımı alanında hizmet sunulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir