Kağıthane Çim Biçme Şirketi

Çim Biçme Kağıthane

Kağıthane bölgesinde çim biçme, bahçe çimleri kesme, ot biçme, çim havalandırma ve bahçe temizliği hizmeti sunmaktayız. Çimlerin bakımı ve kesilmesi için size hizmet vermekteyiz. Çim kesme işleriniz için bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Kağıthane bölgesinde çim kesimi ve bahçelerin bakım ve temizliği yapılmakatdır. Çim ekimi için size uzman bahçıvanlar destek verecektir.

Çim Kesme ve Çim Bakımı

Kağıthane çim biçme

Bahçelerin daha sağlıklı gözünmesi için çimlerin kesimi ve bakımını yapıyoruz. Periyodik bakımlar içinde sizinle anlaşma yapabiliriz. Çim uzmanlarımız size en iyi çözümleri sunacaktır. Bahçede hem gölge, hem de sürekli güneş gören bölgeler olabilir. Bu durumda birkaç farklı karışım gerekebilir. Çim biçme Bütün çeşitleri ve çeşitlerin oluşturduğu karışımların ekim zamanları değişmektedir. Son baharda ekimi yapılan sıcak iklim çimi tam kök oluşturmadan dormancy (uyku hali) girmesi ile atılan tohumların büyük bir kısmı ölür. Serin iklim çim çeşitleri içinde geç ilkbaharda ekilmesi ile bitki kök oluşumu sağlanmadan aşırı sıcaklarda ölür. Ekim zamanlarının çeşitleri göre seçilmesi gerekmektedir.

Çim biçen firmalar Kağıthane

Çim biçimi yaparken çimleirn boyutları önemlidir. Sağlıklı çim biçimi için neler yapılır? Çim alanda bitki boyu 6-8 cm olduktan sonra ilk biçimde bu yüksekliğin yarıya indirilmesi gerekir. Daha sonraki biçimlerde 3-3,5 cm’den biçilebilir. Çim Biçme makinesinin bıçakları daima keskin tutulmalıdır. Keskin olmayan bıçakla biçilen çim zarar görür, hastalıklara karşı direncini kaybeder. Aşırı sıcaklarda çimin sağlıklı kalabilmesi için çim normalden biraz daha yüksekten biçilmelidir.