İstanbul da bahçe bakımı yapan firmalar

0 Comments

İstanbul’da Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır?

Bahçe bakımının sağlıklı olabilmesi için çimlerin kaliteli ceçilmesi ve dayanıklı olması sulama ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bahçe denince aslında akıllara ilk gelen yeşil bir örtüdür buda elbette çimleri temsil etmektedir. Bahçe yapılacak yada revize edilecek arazinin toprak kalitesine bakılarak yeni çim ekimi veya rulo çim uygulama yapılmalıdır. Toprak analizinin durumuna göre doğal gübre karışımı toprak ile alt zemin hazırlanarak çim ekimi veya çim serme işi yapılır. İyi bir toprak seçimi bahçelere dikilecek bütün bitkilerinde sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamakatdır. Bahçe bakımları için Tunahun Peyzaj size çözüm önerileri sunar.

İstanbul'da Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır

İstanbul Bahçe Bakımı ve Temizliği

İstanbul’da en iyi bahçeleri size uyguluyoruz var olan bahçelerinizi revize ederek yeni ve kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Bahçe düzenleme veya Peyzaj tasarımı yapılacağı zaman özellikle engebeli araziler söz konusu olduğunda arazi durumları peyzaj tasarımında en çok öne çıkan faktördür. Peyzaj tasarımına yön veren ana faktör olmaktadırlar. Peyzaj tasarımcısı mevcut araziyi belli bir sınırlar dahilinde değiştirerek farklı düzenlemeler meydana getirebilir. Fakat bu yapılacak olan müdahalenin belli bir ölçüde olması gereklidir. İstanbul’da bahçe bakımı bahçıvan. Arazinin doğal yapısını bozmadan düzenleme yapılmalıdır. Bundan farklı şekilde yapılacak olan işlemler arazinin doğal yapısını ve görüntüsünün yok olmasına sebep olabilir. İstanbul’da bahçe bakım firması Doğal ya da düzenlenmiş olan arazi biçimleri çok farklı amaçlarla kullanılmaya uygundur. Bahçelerinizin sürekli yeşil alanda ve çeşitli çiçeklerle donatılmış bir şekilde kalmasını istiyorsanız periyodik çiçek ekme hizmetleride vermekteyiz. Bu bir çiçek solmaya yüz tuttuğu zaman diğer çiçek türleri yeni açmaya başlayacaktır. Bahçelerin özellikle ağaç yaprakalrı ve diğer bitkilerin zararlılardan temizliği yapılarak güzel bir dinlenme ve çalışma alanlarınız olmaktadır. İstanbul bahçe bakımı için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz fiyatlandırma yapılır.

İstanbul’da bahçe uygulama hizmeti

Kış sonunda bakımını yapamadığınız bahçelerinizi canlı bir hale getirmekteyiz. Bizi arayın bahçenize bir plan yapalım. En iyi bahçe düzenleme ve bakım işçiliği için sizlere destek olmaktayız. İstanbul’da atıl bahçelerinizi, evinizin önünü veya küçük bir alanın görsel açıdan iyi görülmesi ve değişiklik yapmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Villa bahçe düzenleme, site alanları bahçe park düzenleme, okul veya özel mülklerinizin bahçelerine peyzaj uygulaması yapılmaktadır. Bahçe uygulama ve Peyzaj düzenleme için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’da bahçe bakımı firması olarak yeni çözümler sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir