0534 717 34 80

Çim alanının temizliği

Çim alanının temizliği

Çim alanının kullanımı esnasında alana atılan çöplerden ve yabancı maddelerden dolayı yeşil alanın temizliği belli periyotlarda düzenli olarak yapılmalıdır. Çim alanının temizliği tırmık yardımı ile çime zarar vermeden dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Çim Alanlarında Bakım

Çim alanın sulama insanların üzerine basması gibi nedenlerden dolayı topraklarda sıkışma meydana gelir ve sıkışan toprağın havalandırılması yapılan sulama nedeni ile oluşan kaymak tabakasının kırılması çim bitkisi dibindeki yabani otların uzaklaştırılması ve giderilmesi üst toprağın kırıntı bünyeye kavuşturulması için belli bir düzende bitki dipleri çapalanmalıdır.

Çimleri zararlılardan temizleme

Çim alanında çapalanma işleminin düzenli bir şekilde yapılması çimin daha sağlıklı ve hızlı büyümesini sağlar. Çapalama işlemi yapılan bitkilerde çimin su tutma kapasitesini arttırmak amacıyla çim bitkilerinin dibine çapalama işlemi sırasında çanak açılması faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Büyükçekmece Çim BiçmeBüyükçekmece Çim Biçme

İçindekiler1 Büyükçekmece Çim Kesme Firması1.1 Büyükçekmece Çim Biçimi1.1.1 Büyükçekmece Çim Bakımı Büyükçekmece Çim Kesme Firması Çim biçme vakitleri geldi. Bahçenizde bulunan çimlerin sağlıklı bir şekilde kalabilmesi için çimlerin kesilmesi gerekmektedir.

Sarıyer Çim BiçmeSarıyer Çim Biçme

İçindekiler1 Sarıyer Çim Biçme1.1 Çim Biçme Sarıyer Sarıyer Çim Biçme Bahçe çimleri, park veya villalara özel mülklerinizde bulunan çimlerin biçimi yapılmaktadır. Çim biçme alanında sizlere hizmet vermekteyiz. Çim ekimi ve