Bayrampaşa Bahçıvan

Bayrampaşa Bahçıvan firması

Bahçıvanların sorumluluğu bahçedeki bitkilerin, açık alanların ve ağaçların güzelliğini korumak, bakımını yapmak ve sürdürülebilir bir yeşil alana katkı sağlamaktır. Açık mekanların, bahçelerin tasarlanması, yenilenmesi ve korunması dahil olmak üzere zararlılarla mücadele alanalrında da çalışmalar yapmaktadır. Bayrampaşa Bahçıvan Bahçıvanların çalışma alanları, villa bahçeleri, bahçelerin bakımı ile parklar, oteller, çiftlikler, hastaneler, özel ve kamu konutları bahçelerinin bakımını yapmaktır.

Bayrampaşa Bahçıvan

Bahçıvanlık hizmetleri

Bahçeyi korumak ve sürekli yenilemek, Çimleri kesmek, yabani ot kontrolünü yönetmek, yaprakları toplamak bakım işlemlerini yapmak. Yeni ağaçlar, çiçekler ve çeşitli bitkileri dikerek sürekli bakım hizmeti sunar. Bahçe temizliği çöpleri bahçeden ve topraklardan temizleyerek yeşil alanı korumak vb alanlarda birinci sınıf hizmet sunmaktayız.

Bayrampaşa peyzaj uygulama, bahçe bakımı, ağaçları budama, zararlılarla mücadele ve ilaçlama, çim serme, çim ekimi, çiçek ve ağaç dikme hizmetleri sunuyoruz. Detaylı bilgi için ekiplerimizi arayabilirsiniz.