Başakşehir Bahçıvan Firmaları

0 Comments

Başakşehir Bahçıvan

Bahçe bakımı ve peyzaj uygulamaları. Bahçelerin bakımı revize edilmesi, topraklarının yenilenmesi, bitkilerde zararlılarla mücadele, ağaç ve bitki budama, ağaç dikme, çiçek ve çalı dikme, Bahçe ilaçlama, bahçeye kamelya yapma, bahçe su sistemlerinin kuurlması gibi peyzaj uygulama alanlarına giren bütün işlerinizi yapmaktayız.

Başakşehir Peyzaj bahçıvan

Başahşehir Bahçe düzenleme bahçıvan hizmeti Ağaç ve çalılarda odunsu bitkilerde gelişmeyi kuvvetlendirip hızlandırarak, odunsu bitkilerin sağlıklı gelişimlerini sağlamak, istenilen formu vermek, çiçeklenmenin ve meyvelerin miktarlarını, kalitesini arttırmak amacıyla uygun alet ve ekipman kullanarak ağaç budama, bitki budama ve çalı budaması yapmaktayız. Başakşehir bahçıvan hizmeti sunan Tunahun Peyzaj size deneyimli ekiplerle hizmet sunmaktadır.

Başakşehir Peyzaj Bahçıvanlık Desteği; Bahçe bakımı, yürüyüş yolları, bahçeye dinlenme alanları, su tesisatı kurulumu, Başakşehir ağaç dikme ağaç budama, ağaç ve bitkilerde zararlılarla mücadele, Bahçeye çim ekimi, çim serme toprak doldurma. Kış Budaması: Kasım ve Mart ayları arasında ( bitkilerin dinlenmeye geçtikleri dönem) budama işlemleri gerçekleştirilir. Yaz Budaması ( Yeşil Budama): Nisan ve Ağustos ayları arasında budama gerçekleştirilir. Kök Budaması: Bitkilerin dikim esnasında köklenmenin teşvik edilmesi ve düzgün olması amacıyla köklerde yapılan kesim işlemleridir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir